Червоні сукні до новорічних свят від українських дизайнерів. Фото

91
6 грудня 2012
Колекція Анни Бублик
Колекція Анни Бублик
Колекція Анни Бублик
Колекція Артема Климчука
Колекція Артема Климчука
Колекція Артема Климчука
Колекція Олени Даць
Колекція Олени Даць
Колекція Олени Даць
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Ксенії Мамедової
Колекція Ксенії Мамедової
Колекція Ксенії Мамедової
Колекція Лії Сін
Колекція Лії Сін
Колекція Лії Сін
Колекції MARCHI

Авангард української моди вирішив відзначити початок новорічних свят додатковою модною подією. Початок українських різдвяних гулянь і заразом індіанський кінець світу відсвяткували показами святкових вечірніх суконь.

Для організаторів та фешн-симпатиків подія стала своєрідним завершенням та підбиттям підсумків року, що минає, а для широкого загалу – ідеями нарядів для зустрічі нового року.

Українським дизайнерам дали своєрідне творче завдання на створення міні-колекцій червоних суконь. Хтось представив червоні блоки зі своїх останніх колекцій, а дехто підійшов до завдання зі всією відповідальністю, представивши на розсуд вибагливого бомонду самостійні "червоні" колекції, створені спеціально до заходу.

Такої людної вечірки українська мода давно не збирала, до того ж гостям запропонували відповідний "червоний" дрес-код. Залу оформили по-новорічному: дизайнерськими ялинками, тематичними інсталяціями й авторськими зміями від українських дизайнерів.

Серед них головні убори із зміями: капелюшки-рептилії Марти Холод, горгонівський капелюшок від Юлії Айсіної та зміїно-терновий вінок від Христини Бобкової, а ще "музейна" сукня-змія з давньої колекції Олексія Залевського.

Символ наступного року від Христини Бобкової 

Дует Каменська/Кононова (kamenskakononova) відкривав вечір показом витриманих суконь нейтрального червоного відтінку з несподіваними прикрасами на кшталт українських ґерданів та опліч.

З колекції Каменська/Кононова 

Анна Бублик запропонувала мереживні сукні на підкладці тілесного кольору та елементи з червоної шкіри.

Олена Даць розбавила показ літніх бавовняних суконь ніжного червоного відтінку платтями з квітковими принтами. Не дивлячись на романтичність натури, дизайнерка зізналась, що обожнює червоний колір і вважає, що кожна жінка має певні власні асоціації з червоним кольором. Особисто для Олени це колір кохання, а взимку – це ще й колір соковитих ягід.

З колекції Олени Даць 

На противагу романтичності Олени Даць, молодий амбітний дизайнер Артем Климчук запропонував клієнткам сукні з оксамиту і важкого шовку глибокого криваво-червоного кольору.

Андре Тан продемонстрував фрагмент своєї літньої червоно-золотої колекції, що вже наробила багато галасу серед модних критиків. Андрій вважає, що червоний – колір не лише молодих дівчат, але й струнких.

"Якщо жінка 56-го розміру вдягне червону сукню, це буде виглядати щонайменше дивно," – вважає дизайнер.

З колекції Андре Тана 

За визначенням Тана, червона сукня не повинна мати жорсткого корсету, високих розрізів, глибоких декольте чи бути надто короткою по довжині. Як і більшість дизайнерів, Андрій вважає червоний самодостатнім і сміливим кольором, який не потребує зайвих аксесуарів (як максимум – діаманти), і відкритого тіла, оскільки це виглядатиме вже не пристрасно, а вульгарно.

Молоді українські дизайнери Ксенія Мамедова, Лія Сін та MARCHI створили для події спеціально окремі святкові червоні міні-колекції. Червоні образи дизайнери пропонують поєднувати з чорними або ж бежевими аксесуарами і не надто переобтяжувати ювелірними прикрасами.

З колекції Ксенії Мамедової 

Більшість дизайнерів сходяться на думці, що у модному товаристві червоний колір можна вважати поза модою. Колір пристрасті і кохання вже став візитівкою багатьох дизайнерів, зокрема, кутюр’є Валентино Гаравані (Valentino). За свою творчу кар’єру майстер створив чимало суконь найрізноманітніших відтінків червоного від ніжно-рожевих і коралових до багряних і лілових, та вважає, що червоний пасує будь-якій жінці. З червоних суконь майстра влаштовують цілі ретроспективи та музейні експозиції.

Кутюр’є Валентино Гаравані та моделі у легендарних червоних сукнях, 2007. Фото: Lorenzo Agius з сайту fashionweek.ua 

Вищі за сезонні тренди і славнозвісні червоні підошви взуття від Christian Louboutin: у світі моди багато галасу наробили пристрасті навколо авторського права на червоний колір.

 Інсталяція від закордонних колег: ялинка із червоних підошов Christian Louboutin у різдвяній вітрині паризького магазину. Фото з сайтуfashionblog.com.ua

Не забудьте почитати про саму вечірку на TabloID: Подружка Олі Янукович відзначилася на червоній вечірці