Земфіра закінчила новий альбом за 7 годин до того, як виклала його в Інтернет

12
15 лютого 2013

Про це повідомив в інтерв'ю журналу "Собака" звукорежисер альбому Андрій Самсонов, пише Лента.ру.

За словами звукорежисера, пісня "Жити в твоїй голові" була закінчена в день перед виходом альбому. Причому текст пісні був дописаний у вихідні перед релізом альбому. Самсонов зауважив, що в останній момент деякі треки були включені в альбом, а деякі - навпаки, видалені.

 

(прослухати альобом можна тут)

Звукорежисер розповів, що запис альбому зайняв вісім місяців, чому передували два роки обговорень. За словами Самсонова, у кожної пісні було кілька різних версій, тому що ні в нього, ні у Земфіри не було точного бачення, як повинні звучати нові треки, однак пріоритетом було аналогове, необроблене комп'ютером звучання.

Самсонов у 2002 році продюсував альбом Земфіри "14 тижнів тиші". Порівнюючи обидва досвіди, звукорежисер зазначив, що робота над "Жити в твоїй голові" йшла повільніше, але з великим зануренням у матеріал.

Шостий студійний альбом Земфіри "Жити в твоїй голові" було викладено для безкоштовного прослуховування в ніч на 14 лютого 2013 року на сервісі "Яндекс.Музика".

Офіційний реліз платівки відбудеться 15 лютого, відразу після чого почнуться гастролі співачки по 19 містам Росії, України, Латвії та Естонії.powered by lun.ua