Картину "Китаянка" придбано за 1,5 мільйона доларів

26
21 березня 2013

"Діамантовий король" заплатив за витвір мистецтва 1,5 мільйона доларів, маже удвічі більше від очікуваної ціни цього лоту.

Про це пише The Daily Mail.

Президент, котрий у 2010-му придбав рідкісний рожевий діамант за 46 мільйонів доларів, володіє готельним комплексом Delaire Graff Estate у Південній Африці. "Китаянка" вирушить саме туди і буде виставлена для огляду з рештою колекції бізнесмена.

Реклама:

За даними журналу Forbes, Графф посідає 299-те місце з-поміж найзаможніших людей планети. Мільярдер, який теж має російське коріння, народився в лондонському Іст-Енді та в 14 років покинув школу, щоби стати учнем ювеліра.

60 років по тому Графф має 20 магазинів по всьому світі, серед його клієнтів є Опра Вінфрі, Дональд Трамп та султан Брунею.

Володимир Третчиков народився в Росії в 1913-му році, після Другої світової переїхав до Південної Африки.

Картина, інша назва якої "Зелена леді", була написана ним у 1951-му році. Портрет жінки з синьо-зеленкуватим відтінком шкіри називають одним із найважливіших образів поп-культури. Її друкували на постерах, футболках та кухлях. Моделлю ж була 17-річна Моніка Сінг-Лі, яка працювала в пральні в дядька Володимира в Кейптауні.

На сьогоднішній день "Китаянка" стала найдорожчою картиною Третчикова, який пішов із життя в 2006-му році. Інші його відомі твори – "Вмираючий лебідь", "Троянда, що плаче". Манеру роботи митця часто відносили до кітчу, але сам Третчиков категорично з цим не погоджувався і наполягав, що він є серйозним художником.Реклама: