На Каннському кінофестивалі покажуть українську еротику

— 24 квітня 2013, 09:45

Втім, зауважимо, що дані стрічки не значаться у списку фільмів, відібраних для конкурсу.

Двадцятихвилинна картина оповідає про надприродні здібності героїні, яка в піковий момент любовних утіх телепортується у всякі непередбачувані місця, пише Сегодня.

Дівчину-феномен зіграла театральна актриса Анна Сирбу.

Крім цього, в Каннах покажуть українські короткометражки "У ванній" Ігоря Морозова, "Структура кави" Олега Бобало-Яремчука та "Портрет" Анастасії Старової та Ігоря Рябчука.

Але й це не все - на фестивалі продемонструють і короткометражку про українців, яку зняв не наш співвітчизник, а польський режисер Ельжбета Беньковська.

Чотирнадцять хвилин фільму "Олена"- історія про те, як парочка молодих українців - власне Олена та її друг Дмитро - подорожують по Польщі, тримаючи при цьому шлях до Швеції.

Протягом такої незначної кількості екранного часу з героями відбувається досить багато неприємностей: у потязі у них крадуть дорожню сумку, починається бійка, а в довершення до всього Олена і Дмитро втрачають свої паспорти.

Документи потрібно терміново знайти, оскільки без них горе-мандрівників не пустять на пором. У короткометражці знялися Оксана Терефенко (художній керівник українського театру в Гданську) та Ігор Аронов.

Реклама:

Головне сьогодні