Жіночність Літковської та кольорова колекція Каменська/Кононова

17
12 жовтня 2013
Колекція Каменської/Кононової. Усі фото Дмитра Амідова
Колекція Літковської

Покази Лілі Літковської вже давно must see (обов’язкові для перегляду) в середовищі українських модників, і щоразу у дівчини вистачає хисту не тільки триматися стилю, але й дивувати. Героїня цього сезону перетворилась на чуттєву жінку, змінивши вектор емоційних устремлінь з агресивності на вразливість.

Помітно, скільки жіночності додалося у творчості дизайнера. Художниця застосовує драпіровки, запахнуті жакети і плащі, підкреслює талію ременями, вдягає моделей у спідниці за коліно і сукні з оголеними плечима. Серед матеріалів багато шовку, крепдешину і тафти.

 

"Гнів на милість" змінила Літковська і у власному ставленні до кольору. Ще рік тому працювати з кольором Ліля вважала складною затією, сьогодні ж нарешті ми побачили одяг, що рясніє колірними відтінками. На тлі чорно-сірої гами з грою фактур вирізняються вкраплення солом’яної зелені, блакитного металіку з молочною кавою, світло-сірого в поєднанні з пастельними барвами.

 

Серед класичних тем дизайнера перфорована шкіра, трансформована в сітку, "волосаті" аксесуари, строї з полірованої шкіри, архітектурні силуети. До цілковитого "просвітлення" Лілі Літковській ще є над чим попрацювати.

 

А от колишня покровителька Літковської і "глянсова мама" багатьох українських дизайнерів Соня Забуга обрала цього дня яскраву жовту сукню з бетонним принтом з майбутньої колекції дуету Каменська/Кононова. "Головний редактор українського ELLE – єдина, хто отримав сукню до офіційного виходу колекції", – виправдовуються в команді.

Дівчата сповна вдовольнили прагнення енергійної мешканки великого міста носити в міру комфортний дизайнерський одяг. В цьому сезоні це легка, натуралістична колекція з симбіозом природного, проявленим у м’яких і пухнастих вовняних тканинах і ворсових фактурах оксамиту, ручному плетенні, оздобленні камінням з мармуровим ефектом і деревом; а також штучного, вираженого в графічних жорстких силуетах і крої, холодній шкірі, бетонній текстурі принту.

 

"Ми вперше використали принт. Це малюнок жовтого бетону і гальки. Замовляли його в Києві, і з технічної точки зору реалізувати це було непросто", – пояснила Наталія Каменська.

До чорного та білого кольору в колекції дівчат додався жовтий, теплий червоний і ніжний рожевий – зефірний колір. Як і попередній дизайнер-концептуаліст, дует пропонує наступного літа відмовитись від похмурих костюмів і фактурного монохрому, а віддати перевагу пастельним кольорам в лаконічних формах, яскравим колірним акцентам, принтам і текстурованим тканинам.

Обидві дизайнерські команди днями їдуть до Лондона представляти свої колекції на фестивалі "Дні України у Великій Британії", а дует Наталі Каменської та Олесі Кононової з власним показом відвідає ще й Казахстан.

 

Бренд Каменська/Кононова відомий широкому загалу завдяки лінійці аксесуарів, реалізованій у творчій колаборації з мережею взуттєвих магазинів Інтертоп. Вже відомо, що компанія призупиняє свою співпрацю з усіма українськими дизайнерами, серед яких були також Ліля Літковська, Світлана Бевза, Федір Возіанов та Лілія Пустовіт. Тому за авторським взуттям та аксесуарами наразі доведеться звертатись безпосередньо до дизайнерів.



powered by lun.ua