Нобелівська лауреатка підтримала "сміливих українців"

— 7 грудня 2013, 11:29

На її думку, поточна ситуація в Україні позначена кривавим безчинством правоохоронних органів щодо мирних протестувальників.

"Ми не можемо передбачити, чи продовжуватиметься насильство і чи загостриться ситуація найближчими днями, але ми ВЖЕ бачимо неймовірну сміливість і завзяття сотень тисяч українців, які попри владне свавілля, арешти і постійну загрозу силового сценарію в цю хвилину відстоюють на нещадному холоді демократичну Україну", - йдеться у повідомленні письменниці.

"Серед протестувальників на Майдані Незалежності в Києві перебуває й наш колега - поет, романіст, есеїст Юрій Андрухович. На запрошення Літературного Будинку Нижньої Австрії він повинен був увесь грудень гостювати за програмою "Writer-in-Residence" в місті Кремс/Штайн, але надав перевагу стоянню на Майдані поруч з усіма тими, хто не має наміру припиняти боротьбу. Ми висловлюємо глибоку повагу Юрію Андруховичу і його вибору, а також усім нашим українським колегам-письменникам, які обрали шлях протистояння. Ми солідарні з вами і бажаємо, не дивлячись на репресії чинної влади, досягнути свої мети", - зазначила письменниця.

Крім неї, свою підтримку висловив астрійський письменник і журналіст Мартін Поллак, автрійський поет і прозаїк Роберт Менассе, письменник Крістоф В. Бауер, а також інші відом австрійські діячі, серед яких: Нільс Єнзен, Роберт Проссер, Ґергард Руїс, Міхаель Штіллер, Сильвія Тройдль та Анна Вайденхольцер.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні