Стрічка Слабошпицького потрапила до конкурсної програми канадського кінофестивалю

— 20 серпня 2014, 13:36

В цей же час стартує і українська прем'єра картини - в національний прокат "Плем'я" виходить 11 вересня.

Міжнародний кінофестиваль в Торонто - найвпливовіший кінофорум Північної Америки. Офіційна програма Discovery представляє глядачеві найцікавіших режисерів світу, за якими, на думку організаторів фестивалю, - майбутнє кінематографа.

В Торонто відсутнє офіційне журі і головною нагородою є Приз глядацьких симпатій. Крім того, на фестивалі проходить кіноринок, з кожним роком привертає все більше країн і торгових агентів, які займаються купівлею прав на представлені кінокартини.

На даний момент "Плем'я" вже придбали для прокату в 23 країнах світу, серед яких США, Ісландія, Японія, Франція, Данія, Нідерланди та ін.

МКФ в Торонто традиційно вважається трампліном до номінації на Оскар. Відбіркова комісія Кіноакадемії в обов'язковому порядку переглядає фільми канадського фестивалю. Так, минулого року 4 з 5 фільмів, номінованих на Оскар за кращий іноземний фільм, були попередньо показані в Торонто. Прямо з Торонто до нагороди Кіноакадемії в свій час відправилися "Любов", "Король каже!", "Амелі", "Життя прекрасне" та інші кінострічки.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні