Арт-терапія для поранених бійців: у військовому шпиталі провели свято танцю. Фото
Бійців розважали східними, індійськими, балканськими, українськими, іспанськими та іншими танцями народів світу.
В програмі було заявлено більше 30-ти номерів, серед яких, утім, не лише танцювальні. Виступити перед непростою аудиторію приїхали театральні колективи, хор тощо.
![]() |
Тут і далі - фото Романа Стецика |
За словами ораганізаторів заходу, вони запрошували велику кількість як дорослих, так і дитячих талановитих організацій. Тим не менше, відгукнулися не всі. Деякі з них відповіли, що не підтримуватимуть військових через свою проросійську позицію.
![]() |
Розпочиналося свято, здебільшого, виступами дитячих колективів. Утім, їх "розбавили" дорослі із фламенко, циганськими, східними, грузинськими, народними та іншими танцями.
![]() |
Бійців на початку було мало і здалося, що їм це не дуже треба. Утім пізніше, вони дуже охоче дивилися, раділи, сміялися та фотографувалися з дівчатами. Наприкінці "свята", один із них попросив мікрофон та подякував учасникам концерту.
![]() |
"Українська правда. Життя"