Українець переміг на найбільшому фестивалі операторського мистецтва за роботу над стрічкою "Плем'я" Слабошпицького

— 22 вересня 2014, 13:00

Як повідомляє Zaхіd.net, його відзначено за роботу над стрічкою "Плем'я" Мирослава Слабошпицького. Члени журі пояснили свій вибір так: "Фільм є прекрасним прикладом тонкого поєднання сценарію, режисури, акторської гри і дійсно новаторського кінематографічного підходу".

Валентин Васянович на фестивалі у Скоп'є присутнім не був. До оргкомітету та глядачів кінофоруму він звернувся телефоном, відзначивши, що це його найбільша нагорода за операторське мистецтво. "Сьогодні я найщасливіша людина на світі!", - сказав кінематографіст.

"Срібною камерою" фестивалю "Брати Манакі" нагороджено операторів польсько-данської стрічки "Іда" Ришарда Ленчевського та Лукаша Зала, яку Польща висунула на Оскар.

[L]"Бронзову камеру" здобув оператор британської картини "'71" Тат Редкліфф.

"Брати Манакі" - найбільший міжнародний кінофестиваль Македонії. Кінофорум операторського мистецтва носить імена засновників першої македонської кіностудії Янакі та Мілтона Манакі. Головною подією фестивалю є конкурсна програма Camera 300.

Тим часом "Плем'я" продовжує збирати фестивальні нагороди. Картина змагатиметься за приз глядацьких симпатій у секції Pearl кінофестивалю у Сан-Себастьяні в Іспанії.

Реклама:

Головне сьогодні