Держкіно заборонило 69 фільмів за участю Пореченкова

— 4 листопада 2014, 14:14

"3 листопада цього року відбулося засідання експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрації фільмів при Держкіно, яка рекомендувала Держкіно заборонити для кіно- телепоказу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України 69 стрічок за участю актора, режисера, продюсера - Михайла Пореченкова", - повідомляє агенція, яку цитує Інтерфакс.

На підставі зазначеного рішення експертної комісії Держкіно скасувало або відмовило в державній реєстрації зазначеним фільмам.

"Російський актор Пореченков своїми діями зі зброєю в руках на підтримку тероризму вивів себе за межі контексту культури і мистецтва. Демонстрація фільмів з його участю після такого вчинку була б моральною підтримкою і поширенням ідеології тероризму і екстремізму", - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

В Держкіно нагадали, що 30 жовтня цього року актор Пореченков приїхав в Донецьк, незважаючи на заборону в'їзду в Україну у зв'язку з його підтримкою анексії Росією Криму. Перебуваючи на позиціях терористів, він зробив кілька черг з великокаліберного кулемета в сторону українських позицій Донецького аеропорту.

За останній час Держкіно заборонило три фільми за участю Пореченкова - "Піддубний", "Біла гвардія" та "Спецназ".

Серед заборонених до показу - серіали "Бандитський Петербург. Барон", "Вулиці розбитих ліхтарів" 1 сезон, "Особливості національного полювання в зимовий період", "Особливості національної політики", "Ліквідація", "9 рота", "Убойная сила" 1-6 сезони - всього 69 фільмів.

Реклама:

Головне сьогодні