Потік книжкової продукції з Росії до України значно скоротився

— 11 грудня 2014, 15:06

Про це заявив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко перед відкриттям V Київської міжнародної книжкової виставки "Книжкові контракти" у четвер, повідомляє Інтерфакс.

Наливайко також заявив, що український уряд має намір до кінця поточного року завершити програму "Українська книга", у рамках якої українські бібліотеки мають бути укомплектовані книгами українських письменників.

Голова Держкомітету також сподівається, що Верховна Рада встигне до початку наступного року продовжити пільги для книжкових видавництв.

"З 1 січня завершується термін пільг для видавців, і зараз питання номер один - щоб встигли їх продовжити", - сказав він.

Олег Наливайко нагадав, що питання про продовження пільг для книговидавців було передбачено в коаліційній угоді. На сьогоднішній день у Верховній Раді зареєстровано законопроект з цього питання під №1316.

"Якщо пільги не будуть продовжені - це буде дуже серйозний удар по нашим видавцям, хоча ринкова ситуація зараз дуже позитивна", - зазначив Олег Наливайко.

Реклама:

Головне сьогодні