Кириленко звільнив директора "Софії Київської"

— 21 січня 2015, 10:39

Цю інформацію "Українській правді. Життя" підтвердили у прес-службі Мінкульту.

"Відповідний наказ був підписаний 19 січня цього року. Деталі і коментарі найближчим часом будуть опубліковані на нашому сайті", - додали у прес-службі.

Раніше джерела УП повідомляли, що "Кириленко підписав наказ про звільнення директора Софії Київської Олени Сердюк". Наш співрозмовник відзначив, що Сердюк наразі перебуває на лікарняному, тож наказ підписано з формулюванням, що її буде звільнено з першого дня виходу на роботу.

Як відомо, ще 19 грудня Кириленко пригрозив звільненням директору музею "Софія Київська". Щоправда, офіційної заяви на сайті міністерства не було.

Про намір звільнити Сердюк Кириленко написав у Твіттері.

ВІДЕО ДНЯ

Після цього на сайті "Софії Київської" заявилася заява колективу, в якій співробітники заповідника просили керівництво держави захистити їх та інших музейників країни від дій міністра культури В’ячеслава Кириленка.

Як відомо, 18 жовтня на території "Софії Київської" на вул. Володимирській, 24 обвалилась частина 5-метрової цегляної огорожі 1960-тих років.

Колишній директор заповідника Неля Куковальська пов’язала обвал стіни з прокладанням тепломереж у 2013 році. На цьому наголосив і екс-заступник гендиректора заповідника з реставраційних та господарських питань Вадим Кириленко.

У свою чергу активіст і на той час депутат Київради від "Батьківщини" Ігор Луценко відзначив, що до обвалу стіни призвели зсуви ґрунту, які спричинила "злочинна забудова" поблизу заповідника.

Після падіння паркану активісти прийшли обстежити територію заповідника і виявили, що він у занедбаному стані.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні