Ukrainian Fashion Week: День 2

72
20 березня 2015

Однією з найбільш яскравих подій цього дня у "Мистецькому арсеналі" стала презентація проекту "Джамала: образи та звуки".

Власне, це підбірка з шести образів співачки, один з яких відправиться на благочинний аукціон. У них в різний час вона з’являлася чи то на концерті, чи на червоній доріжці, чи на екрані.

Усі ансамблі, представлені на виставці, – від українських дизайнерів. Джамала відома тим, що часто з’являється у першому ряду показів мод, вона також часто підтримує наших дизайнерів.

Реклама:
 

"Для мене важливо на сцені почуватись комфортно, тому часто на концертах ношу комбінезони", так нам прокоментувала Джамала тезу про те, що важливо під час концерту: певна епатажність костюму чи його практичність.

 
 

Красивим реверансом в бік української культури стала презентація нової колекції ювелірної марки Zarina під назвою "Зірка", створена французьким ювеліром Романом Баяндом та натхнена образом телеведучої Ольги Фреймут, котра є новим обличчям марки.

Читай також:

В елементах колекції використаний мотив восьмиконечної зірки, котрий часто можна побачити на писанках.

"У прадавніх слов’ян цей символ символізував сонце. А зараз, коли люди дарують писанки, прикрашені цим малюнком, означає, що вони закохані. Взагалі тлумачень значень дуже багато", каже ювелір Месье Баянд.

Серед колекцій одягу, показаний в цей день, варто відмітити дефіле Світлани Бевзи. Багато кольорового трикотажу, поєднання якого навіюють роботи Марка Ротко. Однак, незважаючи на множину відтінків, речі в міру стримані та виважені. Дизайнерка показала власну версію кольорової тенденції, котра зараз панує в світі.

 
 
 
 

Останнім дефіле другого дня  Ukrainian Fashion Week став показ молодого дизайнера Івана Фролова. Зазвичай, завершують день сильні покази, котрі водночас є достатньо видовищними. Це справедливо стосовно творінь хлопця.

Реклама:

Показана колекція була цільною, водночас Іван не відходить від характерної для його робіт провокаційної естетики. 

 
 
 
 Реклама: