Українські підлітки обиратимуть найкращий європейський фільм

19
2 квітня 2015

3 травня в Україні вперше пройде показ фільмів-фіналістів Young Audience Award Європейської кіноакадемії і голосування за переможця, повідомляють організатори фесту в Україні - фестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" .

В 25 європейських містах діти 12-14 років подивляться три фільми-фіналісти премії. Кияни в цьому році вперше приєднаються до них.

У шорт-лист цього року увійшли три стрічки для дітей - "Моя худа сестра" (Німеччина, Швеція), "Невідомий хлопчик" (Італія), "Ти теж бридкий" (Ірландія). Київський показ Young Audience Award пройде в кінотеатрі на кіностудії Film.ua.

Після показу молоді люди виступлять в якості журі і віддадуть свої голоси за найкращий фільм. Результати національних голосувань у той же день будуть передані в Ерфурт (Німеччина). За їх підсумками під час відео-конференції в Ерфурті буде оголошений загальноєвропейський переможець - лауреат Young Audience Award-2015.

"Чілдрен Кінофест-2015" пройде в 12 містах країни з 29 травня по 7 червня. Місія фестивалю - популяризувати кіно серед дітей різного віку і розвивати традиції сімейного культурного дозвілля.