Українські художники прийшли у камуфляжі в павільйон РФ на Венеціанській бієнале

— 7 травня 2015, 17:28

Учасники акції, наслідуючи приклад російських "зелених чоловічків", заявили, що знаходяться у відпустці.

Активісти роздавали форму всім охочим та закликали приєднуватися до "відпустки". При цьому автору найкращої тематичної фотографії пообіцяли приз-поїздку в окупований Крим. Повідомляє Platfor.ma.

Серед учасників перформансу були помічені українські митці та діячі культури (Марія Куликівська, Микита Шаленний, Любов Михайлова та інші), а також представники інших держав.

"Нашим завданням було досягти того, щоб зовсім сторонні люди задумалися про окупацію і самі побували в павільйоні країни-агресора "у відпустці" у військовій формі", - пояснив один з організаторів інтернет-журналу Platfor.ma.

Українці роздали понад сотні уніформ із написом "On Vacation".

"Було кілька варіантів реакцій. Хтось казав: "Це дуже по-російськи". Інші питали, чи це не частина експозиції павільйону. А треті поривалися викликати поліцію. Ми пробули в павільйоні близько години, перш ніж всі остаточно зрозуміли і справді зателефонували в поліцію", - розповів один з учасників акції.

Акція триватиме до 9-го травня. Тоді ж буде визначено автора найкращої фотографії, який отримає приз – поїздку в окупований Крим від організаторів акції.

Реклама:

Головне сьогодні