У Женеві покажуть роботи українських художників. Фото

— 5 червня 2015, 15:50

А також донести інформацію про російсько-український конфлікт і зібрати кошти для допомоги сім'ям, постраждалим через події на сході України.

Україну в проекті представлятимуть вісім художників: Олександр Ройтбурд, Оксана Мась, Роман Мінін, Матвій Вайсберг, Сергій Коляда, Андрій Єрмоленко, Геннадій Козуб та Юрій Соломко. Більшість робіт, відібраних для експозиції, носять гостросоціальний характер - на їх створення художників надихнули події останнього часу в Україні, йдеться у повідомленні галереї.

Геннадій Козуб "Ялта"

До участі у виставці організатори запросили і пітерців з групи "Чаклунські художники" (КОЛХУі), які створюють роботи в стилі "мультреалізм": Миколу Копєйкіна, Андрія Кагадеева, Володимира Медведєва, Михайла Гаврічкова, Миколу Васильєва та Кирила Міллера.

Юрій Соломко, "Мамай"

У проекті також візьме участь ізраїльський художник Марк Левіс. Його робота "Роздуми", створена спеціально для женевської виставки, об'єднує чотири кольори, присутні в прапорах Росії та України: жовтий, синій, червоний та білий.

Андрій Єрмоленко "Шева"

Організатори пояснюють, що склад учасників символічний: всі художники без винятку народилися і здобули освіту за часів СРСР, але визнання отримали вже в незалежних країнах. Події останніх двох років, що сталися в Україні по-своєму переосмислюються авторами. Тематика представлених робіт відображає бачення цієї важкої і досі багатьом неясною реальності.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні