#LetMyPeopleGo. Незабутній концерт МЗС Open Air на підтримку українських в'язнів у Росії. Фото

35
20 червня 2015
Портрети дванадцятьох українських політв'язнів, яких утримує Росія, розмістили біля колон МЗС
На їхню підтримку у відкритому просторі перед МЗС України між фасадом та колонами будівлі зіграли чудовий концерт
В п'ятничний вечір білі троянди біля МЗС були повсюди - на сцені, у руках тисячі відвідувачів, біля дзеркал
Гостей забралось близько тисячі
Простір перед МЗС України між фасадом та колонами будівлі має унікальні акустичні властивості
Юрій Яценко зі сцени розповів про жахи російської в'язниці. Різав вени, живіт, аби змусити тюремщиків дати можливість подзвонити додому
Ансамбль "Київські солісти" грав просто неба
Диригент "Київських солістів" – всесвітньо відомий віолончеліст і диригент – Дмитро Яблонський
Художній керівник ансамблю Олесь Ясько (на фото ліворуч) та міністр закордонних справ Павло Клімкін
О 10 вечора під дзвони Михайлівського Золотоверхого Собору відбувся флешмоб. Присутні на концерті підняли вгору білі троянди
Сотні білих троянд на підтримку українських в'язнів у Росії

У напівциркульному оточеному колонами дворику перед будинком МЗС вперше відбувся концерт класичної музики. Але це не була чергова світська подія. 

Національний камерний ансамбль "Київські солісти" грав просто неба, закликаючи звільнити українських громадян, яких незаконно утримують в Росії . 

10  позбавлених волі людей, 10 реальних і моторошних історій, у абсурдність яких неможливо повірити та 10 композицій викониних з присвятою кожному з них, 10 ударів годинника на вежі Михайлівського Золотоверхого рівно о 10 вечора і сотні білих троянд, що здіймаються догори з вірою на краще. 

Листи підтримки нашим політв'язням в Росії 

Такі вечори як цей - дуже символічні та життєствердні, хоч і мають гіркий присмак. Вони навряд чи можуть реально вплинути на перебіг подій, тим паче коли мова йде про цинічного та підступного "сусіда", але вони дуже допомагають не забувати, за що ми воюємо та зберігати віру в невідворотність нашої перемоги. 

Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Олексій Чірній, Генадій Афанасьєв, Кирилл Сілівончик, Віктор Шур, Валентин Вигівський, Юрій Солошенко, Станіслав Кліх, Микола Карпюк, Сергій Литвинов, Надія Савченко та інші політв'язні мають і будуть звільнені!