Мінкульт попереджає іноземців про незаконність відвідування так званого "Koktebel Jazz Party" в окупованому Криму

— 17 серпня 2015, 14:39

У відомстві попереджають про те, що у разі порушення встановленого порядку до порушників будуть застосовані визначені законодавством України обмеження.

"Прибуття іноземних діячів культури на цей захід матиме прямий наслідок у вигляді заборони їхнього в`їзду на територію України" — наголосив віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко.

Заявлено, що у так званому "Koktebel Jazz Party" планують брати участь наступні іноземні музиканти: Afromania, RedSquareBand (Артур Бест, Етері Беріашвілі, Альона Тоймінцева, Георгій Мелікішвілі, Георгій Юфа, Андрій Давидян), Авішай Коен, Андрій Давидян, Вагіф Садихов, Валерій Пономарьов, Віл Джонс, Володимир Нестеренко, Гері Бартц, Грег Тарді, Гурт Four Tenors (Сергій Головня, Костянтин Горшков, Роман Соколов, Антон Залєтаєв, Яків Окунь, Володимир Кольцов-Крутов, Олександр Зінгер, Каріна Кожевнікова), Дебора Браун, Дмитро Мосьпан, Е Енвер Ізмайлов, Ерік Девіс, Євгеній Рябой, Ігор Бутман, Ігор Золотухін, Ірина Роділєс, Лариса Доліна, Маріам Мерабова, Нешіт Вейтс, Олексій Кузнєцов, Павло Сурков, Том Харрелл.

У свою чергу, Міністерство культури України висловлює подяку за повагу до українського законодавства гурту De Phazz та Артуро Сандовалю, які відмовились від участі в так званому "Koktebel Jazz Party".

Нагадаємо, що справжній міжнародний фестиваль "Джаз Коктебель –2015" відбудеться 23-30 серпня у селищі Затока Одеської області. Участь у фестивалі, що проходитиме вже в тринадцяте, візьмуть багато відомих музикантів з України, Європи та США.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні