Тест

Колектив "Херсонесу Таврійського" відмовився працювати під керівництвом священника

"Враховуючи некомпетентність у питаннях музейної діяльності благочинного Севастопольського округу УПЦ МП протоієрея Сергія (Халюти), висловлюємо недовіру, абсолютний протест його призначенням на посаду керівника нашого заповідника і відмову від роботи під його керівництвом аж до призначення нового гідного керівника міністерством культури РФ, розглянувши можливість повернення на колишню посаду директора ГБУК м.Севастополя національний заповідник "Херсонес Таврійський" А.В. Куланіна ", - йдеться в резолюції, текст якої має "Українська правда. Життя".

Резолюція була прийнята одноголосно на розширеному засіданні профспілкової організації Херсонеського заповідника, в якому взяли участь 106 співробітників музею.

Як відомо, раніше гендиректором археологічного музею "Херсонес Таврійський" було призначено представника Московського патріархату протоієрей Сергій Халюта.

Колектив Національного заповідника "Херсонес Таврійський" ще тоді висловив нерозуміння і обурення кадровою політикою керівництва Севастополя. Колектив висловив довіру і підтримку колишньому директору заповідника Андрія Кулагіна і просить переглянути рішення про його звільнення.

В попередні списки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО археологічний заповідник "Херсонес Таврійський" увійшов в 1989 році, а остаточно був включений тільки в червні 2013 року. Причому в список потрапив не весь заповідник, а тільки його частина - 259 гектарів з 400 гектарів.