Новий спільний проект від УП.Культура та MERIDIAN CZERNOWITZ

— 15 вересня 2015, 19:58

Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та УКРАЇНСЬКА ПРАВДА.Культура оголошують про старт нового проекту в межах поетичного туру Meridian Czernowitz-2015: Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Базель – Штанс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.

Протягом вересня-жовтня відомі письменники, серед яких – Оксана Забужко, Борис Херсонський, Катерина Бабкіна, Ірена Карпа та ін. – писатимуть тексти, в яких рефлексуватимуть з приводу міст, відвіданих у рамках туру.

[L]

Усі найцікавіші враження, думки та спостереження ви зможете прочитати першими.

Поетичний тур Meridian Czernowitz-2015: Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Базель – Штанс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні – це проект Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ і партнерів.

У його рамках запрошені іноземні та українські поети виступили у Харкові (1-2 вересня), Чернівцях (3-6 вересня) та Львові (поетична кав’ярня MERIDIAN CZERNOWITZ у рамках Форуму видавців, 10-13 вересня). На черзі заходи в Меці (Франція, 9-11 жовтня), чотирьох містах Швейцарії (11-14 жовтня), Парижі (12 жовтня), Брюсселі (13 жовтня), Люксембурзі (14 жовтня), а також на Франкфуртському книжковому ярмарку (Німеччина, 15-16 жовтня).

Під час туру автори читатимуть свої тематичні вірші та уривки прози, візьмуть участь у публічних дискусіях на тему: "Культура на тлі війни і війна на тлі культури" з місцевими інтелектуалами та літераторами.

Реклама:

Головне сьогодні