Дітям в Україні покажуть короткометражки про толерантність

62
16 вересня 2015

Програма фестивалю протягом осені буде показана у 12 українських містах.

У рамках кінофоруму відбуваються безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами.

Під час фестивалю у кожному місті-учаснику проходять сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років. Усі покази супроводжує обговорення переглянутого матеріалу з модераторами. Частину показів особисто представлять режисери.

Реєстрація на безкоштовні покази вже відкрита на сайті.

Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів найбільшого європейського фестивалю короткометражного кіно Interfilm Berlin.

Серед них – номінант на "Золотого ведмедя" Берлінського МКФ, короткометражка режисера-асистента Уеса Андерсона про футбольних фанів, і мюзикл про кохання хлопця-емо і зразкової дівчини-католички.

Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців.

Міста та кінотеатри, які приймають фестиваль

У рамках кінофестивалю "Єдність і толерантність" з 15 вересня по 15 листопада проходить конкурс дитячих малюнків і фотографій.

Його мета – почати діалог про терпимість до людей з іншим світоглядом, про повагу несхожих звичаїв і традицій, визнання альтернативних точок зору. Участь у конкурсі можуть взяти діти та підлітки від 5 до 18 років. Умови участі – на сайті. 

Переможців у трьох вікових групах визначить відкрите голосування.

На авторів найкращих робіт чекає призовий фонд конкурсу – 30 електронних планшетів.

 

Організаторами "Єдності і толерантності" виступають Goethe-Institut в Україні та Міністерство закордонних справ Німеччини, за участі фестивалів Interfilm Berlin і KUKI teen screen, а також компанії "Артхаус Трафік".