Замість анонсованого японського танцюриста, в Донецьку виступив худрук Бурятського балету

— 23 листопада 2015, 13:05

Про це свідчить аналіз програми двох гала-концертів та відгуки про "фестиваль" в сепаратистських ЗМІ, пише "ОстроВ".

Так, анонсуючи захід, організатори пафосно повідомляли про те, що в "зірках" візьмуть участь "найкращі артисти з Росії, Білорусії, України, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Чехії, Японії та Донецької Народної Республіки".

Жодного імені при цьому не називалося.

На першому гала-концерті з'ясувалося, що заявлений для участі в "фестивалі" японський танцюрист і хореограф – це російський танцюрист Моріхіро Івата, який з 1990 року живе і працює в РФ і зараз є художнім керівником балетної трупи Бурятського театру опери та балету.

З зіркових імен можна назвати тільки Писарєва, але не Вадима, а його сина Андрія, який представляє нині школу московського балету.

ВІДЕО ДНЯ
Афіша "Зірок світового балету" в окупованому Донецьку
Фото "ОстроВ"

Про пропагандистському характері так званого фестивалю може свідчити і той факт, що в сепаратистських ЗМІ не називаються імена виконавців, зате докладно розповідається про те, що в залі були присутні лідери бойовиків Олександр Захарченко та Денис Пушилін.

Як повідомляв "ОстроВ", народний артист України, художній керівник "Донбас Опери", засновник фестивалю "Зірки світового балету" Вадим Писарєв значиться у програмі заходу, проведеного бойовиками в підконтрольному їм Донецьку, як один з членів постановочної групи.

Вадим Писарєв

Його титрували як "народного артиста", упустивши, що Вадим Писарєв є народним артистом України.

За словами очевидців, в суботу, на першому гала-концерті Писарєв деякий час перебував у залі, але на сцену не виходив. У другий день він все ж піднявся на сцену "Донбас Опери" після виконання українського танцю учнями його хореографічної школи.

До початку бойових дій в Донецьку фестиваль "Зірки світового балету" проходив протягом декількох днів на різних локаціях.

Його учасниками були всесвітньо відомі артисти, такі як Ніна Ананіашвілі (Грузія), Ілзе Лієпа (Росія), Анаіс Шалендар (Англія), Анетт Дельдаго (Куба).

Реклама:

Головне сьогодні