Гете інститут пропонує військовим безкоштовно вивчати німецьку мову

— 2 грудня 2015, 11:25

Курси відкриваються за дорученням НАТО в рамках програми з перепідготовки колишніх військовослужбовців, йдеться на сайті інституту.

Учасниками курсів можуть стати кадрові військовослужбовці, які мають змогу приділити достатньо часу навчанню на курсах, офіційно проходили службу за контрактом у Збройних Силах України, Національній Гвардій (Внутрішніх Військах України), Державній Прикордонній Службі України та Службі Безпеки України.

Крім того, навчитися німецькій мові зможуть військові, які звільнилися з лав перелічених вище силових структур протягом останніх трьох років, або або планують звільнитися у 2015-2016 роках.

А також кандидати другого пріоритету, які звільнились з лав вищеназваних структур 10 років тому, але були мобілізовані в АТО.

Усі бажаючі мають надати копії, а на вимогу і оригінали документів, що підтверджують їхній статус (військовий квиток, накази та посвідчення і.т.д)

Найближча орієнтовна дата початку курсів – кінець листопада – грудень 2015 року. Завершення курсів – березень 2016 року. В залежності від кількості та територіального розташування бажаючих, групи можуть бути сформовані у таких містах: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Луцьк, Мелітополь, Одеса.

В подальшому початок курсів залежатиме від формування груп (від 16 осіб) в тому чи іншому з вказаних вище міст.

По завершенню курсу слухачам надається підтримка у працевлаштуванні в Україні. Зареєструватися на курс можна тут >>>

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні