Фестиваль Kyiv Contemporary Music Days: 10 днів сучасної академічної музики

— 8 грудня 2015, 11:07

Фестиваль Kyiv Contemporary Music Days, створений за ініціативи австрійського ансамблю Kroiser Ensemble, має на меті популяризувати нову академічну музику сучасних європейських та українських композиторів.

Відкриття фестивалю відбудеться 11 грудня о 20:00 у "Мистецькому Арсеналі". В урочистому концерті з оркестром візьмуть участь солісти Kroiser Ensemble (Австрія) та Armonia Ludus Orchestra під керівництвом диригента Національної Філармонії України Михеїла Менабде (Грузія-Україна).

Програма концерту-відкриття складатиметься з оркестрових творів композиторів ХХ-ХХI століть, які до цього часу не виконувалися в Києві: Марк-Анре Дальбаві (1961), Трістан Мюрай (1947), Франко Донатоні (1927-2000), Тору Такемітсу (1930-1996) та Джачінто Шелсі (1905-1988).

З повною програмою заходів Kyiv Contemporary Music Days можна ознайомитися на сайті фестивалю.

Окрім Kroiser Ensemble та Armonia Ludus Orchestra, у Kyiv Contemporary Music Days візьмуть участь Sed Contra Ensemble, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, піаніст Антоній Баришевський (Україна), а також шестеро композиторів, що долучаються до фестивалю в якості лекторів та виконавців власних творів: Міхаель Келль (Німеччина), Жайм Рейш (Португалія), Сєрґєй Нєвскій (Росія-Німеччина), Агустін Кастілла-Авіла (Іспанія-Австрія), Томаш Скверес (Польща-Австрія) та Мауро Салері (Італія).

Фестиваль відбудеться за підтримки Goethe Institut, Австрійського Культурного Форуму, Австрійського Агентства Міжнародної Мобільності та Співробітництва в галузі освіти, науки та досліджень, Дому Освіти та Культури "Майстер Клас".

Реклама:

Головне сьогодні