Тест

Українські артисти і співаки просять Порошенка заборонити будь-які інтелектуальні продукти з РФ

За словами учасника групи "Kozak System" Івана Леньо, вся російська медіа продукція несе елемент пропаганди: або звеличування російських військ, або ідеї російського світу, цитує його Інтерфакс.

"Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь інтелектуальний продукт з Росії", - заявив він.

Він також підкреслив, що продаж російської медіапродукції не тільки несе прибути російському виробнику, а й пригнічує українське медіавиробництво.

"Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- і аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі", - підкреслив він.

За його словами, група українських медіаперсон має намір також зареєструвати відповідну петицію на сайті президента.

У свою чергу, музикант і художник Антін Мухарський закликав власників медіагруп і керівників телеканалів до масштабного діалогу.

Звернення до президента підписали, зокрема, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, учасник "Кому Вниз" Андрій Середа, учасник гурту "Мандри" Сергій Фоменко, учасниця "Українські Барви" Оксана Стебельська, письменники брати Капранови, казкар Сашко Лірник.