Діля не здається. Українці збирають кошти на онкооперацію музиканту

16
10 лютого 2016

Вперше Едуард Приступа, колишній учасник гурту "Танок на майдані Конго", звернувся до лікаря із скаргами на здоров’я рік тому, але тоді медики жодних серйозних проблем не виявили і порадили музикантові просто і далі перебувати під медичним наглядом.

 Ділі поставили діагноз — рак другої стадії

А вже в лютому цього року лікарі поставили Едуарду діагноз — рак другої стадії — і порадили робити термінову операцію.

Якби київські медики відреагували рік тому, страшній хворобі, яка нині швидко прогресує, можна було б запобігти.

Але Діля не занепав духом і навіть зізнався в інтерв’ю Богдану Кутєпову для hromadske.tv, що сприймає цей період як час для "переосмислення життя, життєвих цінностей, позицій і взаємин між людьми".

Музикант і далі співає і навіть погоджується зіграти у футбол.

 Попри страшну хворобу, Діля не втрачає оптимізму

Рак змусив Ділю серйозно переглянути свій стиль життя і харчування. Музикант почав більше займатися спортом, перейшов на вегетаріанську дієту і відмовився від спиртного.

"Треба не панікувати, молитися, ходити в церкву, спілкуватися з людьми, побільше позитивних емоцій і не соромитися звертатися за допомогою", — радить Приступа тим, хто зіткнувся з подібним діагнозом.

Дізнавшись про свою хворобу, після довгих вагань Діля звернувся до своїх друзів із проханням допомогти.

"Друзі! Прошу вашої допомоги для збору коштів! Мені потрібна термінова операція", — написав Діля на своїй сторінці "ВКонтакті".

Музикант розповідає, що спочатку багато хто в мережі сприйняв його заклик як спробу піару, поза тим на його прохання відразу відреагували фани, колеги-артисти, однокласники і звичайні українці.

Сьогодні Діля повідомив у фейсбуці, що сума, необхідна для першого етапу лікування в ізраїльській клініці, куди музикант виїде за кілька днів, уже зібрана.  

За п'ять днів артисти, друзі Ділі, фани і звичайні українці зібрали кошти, необхідні для першого етапу його лікування в Ізраїлі

"Я дуже зворушений тією небайдужістю, підтримкою, дзвінками, смс, імейлами, які я отримав у ці декілька днів. Від родичів, друзів, знайомих, незнайомих, волонтерів, лікарів… Цей список безкінечний"— написав музикант.

11 лютого у київському арт-пабі "Бочка" відбудеться благодійний концерт на підтримку Ділі, в якому візьмуть участь Анжеліка Рудницька, Віктор Павлік, Kozak System, Гапочка, "СонЦе" та інші виконавці.

Едуард Приступа (Діля) з 1993-го до 2004 року був учасником гурту "Танок на майдані Конго". Потому створив свій сольний проект "НеДІЛЯ".