Dobovo.com — житло в Києві для кожного в День міста! ®

— 5 травня 2016, 17:47

На відкриття святкування запрошено особливого гостя — фронтмена відомого гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука.

Все почнеться традиційно на Софіївській площі, де для дітлахів працюватимуть атракціони, а під вечір ви зможете взяти участь у майстер-класах і вивчити базові рухи та кроки сальси й румби — гарячих латиноамериканських танців. Захід відбудеться на спеціально влаштованому танцполі площею понад 1 тис. квадратних метрів!

У п’ятницю 29 травня усі бажаючі матимуть змогу подивитися на грандіозне відкриття фестивалю вальсу.

Діти постійно будуть охоплені увагою впродовж святкування. Спеціально для маленьких гостей, ласих до солодощів, проводитимуться майстер-класи з виготовлення морозива, а також багато інших цікавих заходів, де можна розвинути креативність.

Але події та заходи концентруватимуться не тільки в центрі — у святкування порине все місто! У парку імені Пушкіна пройде фестиваль PRO Місто, в рамках якого будуть представлені як освітні заходи, лекції та семінари, так і різні цікаві розваги.

Пейзажна алея стане місцем проведення Вернісажу, про який організатори кажуть, що він стане осередком талантів. І не дивно: у парку проводитимуться різноманітні конкурси й виставки, у тому числі присвячені Києву та його історії.

Любителі музики будуть запрошені відвідати концерт-фестиваль київських музичних шкіл, який пройде ввечері 30 травня. А молодь побачить популярні київські гурти, запрошені на фестиваль. О 21:00 на гостей фестивалю чекатиме світлове шоу.

Де ж зупинитися, аби не пропустити ані хвилини святкування?

Це тільки верхівка айсбергу всіх цікавих подій, які відбуватимуться протягом тижня! Тож аби відчути свято на повну, завітайте до столиці. А з житлом допоможе сервіс бронювання http://dobovo.com/ru/. Оскільки столиця — велике місто, тож і вибір квартир тут вражаючий.


Облаштовуйтесь з комфортом у бурхливому центрі чи знайдіть собі квартиру в тихому Оболонському, найзеленішому Голосіївському чи престижному Печерському районах. Також ви легко можете знайти апартаменти й на Подолі, поруч зі знаменитим своєю архітектурою та самобутнім колоритом Андріївським узвозом. Для вас — подобова аренда квартир у Києві в будь-якому районі. До зустрічі у столиці!

Реклама:

Головне сьогодні