Московський кінофестиваль обрав до конкурсу український фільм. Наш режисер відмовився

12121
9 червня 2016

Фільм, що розповідає історію жінки, яка змушена була поїхати на заробітки до Італії, знятий Insightmedia Producing Center за підтримки Держкіно України, пише Zaxid.net.

Режисер фільму Тарас Ткаченко пояснив, яким чином стрічка потрапила до конкурсу ММКФ.

За його словами, "Гніздо горлиці" цього року показували на кіноринку Каннського кінофестивалю. Саме там його побачили московські відбірники. Тобто спеціально картину до Москви ніхто не посилав.

Реклама:

"Наразі остаточне рішення ми ще не прийняли. Ми або знімемо фільм з конкурсу, або я поїду до Москви і використаю участь у фестивалі, як політичну трибуну. Просто дати фільм і не їхати, заховатись, я вважаю неможливим. Якщо фільм лишиться на фестивалі, то буду говорити про Сенцова. Але наразі ми ще радимося, що робити", — спочатку розповів виданню режисер.

Однак згодом на офіційній сторінці стрічки у Facebook з'явився коментар Тараса Ткаченка, в якому він відмовився від участі у кіноподії в Москві.

"Ще раз дякуємо фестивалю за запрошення, але ми відмовляємось від участі в конкурсі в знак солідарності із Сенцовим, Кольчеком і з людьми, які стоять на фронті! — Тарас Ткаченко" —саме така заява розміщена на сторінці.

Головні ролі у стрічці зіграли Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан та Ірма Вітовська.

Президентом ММКФ є Микита Міхалков, який в Україні оголошений персоною нон-ґрата за підтримку анексії Криму та агресивної політики Володимира Путіна щодо України.

Реклама:

Головою відбіркової комісії є кінокритик Андрій Плахов.Реклама: