Три головних тренди у кольорі дизайну інтер'єра

Вікна вже давно перестали бути просто джерелом світла для кімнати. Завдяки правильно підібраним вікнам, можна докорінно змінити дизайн інтер'єру. За останні роки певним стандартом в склінні стали металопластикові вікна білого кольору. ТМ WDS, виробник віконних систем, рекомендує, поряд з енергоефективністю та шумоізоляцією, приділяти увагу і дизайну вікон, комбінуючи кольори і текстури для створення затишку і неповторного інтер'єру. Спробуйте відійти від звичного стандарту білих вікон, ви здивуєтеся різноманіттю оригінальних інтер'єрних рішень, які можуть дати вам вікна. Ну що ж, наведемо приклади найбільш топових трендів в дизайні.

На вершині інтер'єрної моди - вікна в кольорі "Антрацит". Це темний, майже чорний, вугільний колір. У лінійці ТМ WDS текстура "Антрацит" має яскраво виражену зернисту фактуру, вельми приємну на дотик. Вікна в такому декорі ідеально поєднуються зі стінами спокійних пастельних відтінків. Якщо ви використовуєте темні вікна, дизайнери інтер'єрів рекомендують більше не перевантажувати кімнату дрібними деталями, а зупиниться на одному-двох яскравих акцентах. Візуально вугільно-чорні вікна додадуть інтер'єру витриманості, стилю і розкоші.

Не менш популярний декор - "білений дуб". У палітрі текстур ТМ WDS цей колір носить назву "Дуб Шеффілд". Вікна в цьому декорі включають в інтер'єри, що вдало поєднують в собі комфорт і стриману розкіш. Дуже гармонійно такі вікна будуть виглядати в кімнатах, де в у меблях або декорі використовуються натуральні матеріали або текстури, що імітують дерево, серед аксесуарів дизайнери рекомендують обирати глянцеві металеві статуетки або вінтажні торшери. Завдяки вираженій дерев'яної фактурі і світлому відтінку, вікна в декорі "Дуб Шеффілд" наповнюють інтер'єр легкістю, світлом та відчуттям чистоти.

Останнім за рахунком, але далеко не за своєю значимістю, є тренд на комбіновані декори в вікнах, коли колір вікна зовні відрізняється від текстури зсередини. Такий прийом називається "внутрішня" або "зовнішня ламінація вікна". ТМ WDS підтримує цей тренд і пропонує дати волю фантазії. Завдяки 32 текстурам ламінації WDS, можна підібрати колір, який буде ідеально поєднуватися з фасадом будівлі, і при цьому зсередини вікна будуть в декорі, що підходить під інтер'єр кімнати!

На закінчення хочемо сказати: використовуйте всі можливості, які дають сучасні технології та торгова марка WDS! Адже зробити свій інтер'єр унікальним і оригінальним дуже просто, а завдяки WDS, ще й доступно кожному. Використовуйте свою фантазію і дозвольте собі насолоджуватися бездоганним дизайном вашого інтер'єру.

Більше про ламінованих вікна WDS питайте в віконних салонах або на сайті торговельної марки: (посилання на сайт)

Реклама:

Головне сьогодні