Три головних тренди у кольорі дизайну інтер'єра

2162
15 вересня 2016

Вікна вже давно перестали бути просто джерелом світла для кімнати. Завдяки правильно підібраним вікнам, можна докорінно змінити дизайн інтер'єру. За останні роки певним стандартом в склінні стали металопластикові вікна білого кольору. ТМ WDS, виробник віконних систем, рекомендує, поряд з енергоефективністю та шумоізоляцією, приділяти увагу і дизайну вікон, комбінуючи кольори і текстури для створення затишку і неповторного інтер'єру. Спробуйте відійти від звичного стандарту білих вікон, ви здивуєтеся різноманіттю оригінальних інтер'єрних рішень, які можуть дати вам вікна. Ну що ж, наведемо приклади найбільш топових трендів в дизайні.

На вершині інтер'єрної моди - вікна в кольорі "Антрацит". Це темний, майже чорний, вугільний колір. У лінійці ТМ WDS текстура "Антрацит" має яскраво виражену зернисту фактуру, вельми приємну на дотик. Вікна в такому декорі ідеально поєднуються зі стінами спокійних пастельних відтінків. Якщо ви використовуєте темні вікна, дизайнери інтер'єрів рекомендують більше не перевантажувати кімнату дрібними деталями, а зупиниться на одному-двох яскравих акцентах. Візуально вугільно-чорні вікна додадуть інтер'єру витриманості, стилю і розкоші.

Не менш популярний декор - "білений дуб". У палітрі текстур ТМ WDS цей колір носить назву "Дуб Шеффілд". Вікна в цьому декорі включають в інтер'єри, що вдало поєднують в собі комфорт і стриману розкіш. Дуже гармонійно такі вікна будуть виглядати в кімнатах, де в у меблях або декорі використовуються натуральні матеріали або текстури, що імітують дерево, серед аксесуарів дизайнери рекомендують обирати глянцеві металеві статуетки або вінтажні торшери. Завдяки вираженій дерев'яної фактурі і світлому відтінку, вікна в декорі "Дуб Шеффілд" наповнюють інтер'єр легкістю, світлом та відчуттям чистоти.

 

Останнім за рахунком, але далеко не за своєю значимістю, є тренд на комбіновані декори в вікнах, коли колір вікна зовні відрізняється від текстури зсередини. Такий прийом називається "внутрішня" або "зовнішня ламінація вікна". ТМ WDS підтримує цей тренд і пропонує дати волю фантазії. Завдяки 32 текстурам ламінації WDS, можна підібрати колір, який буде ідеально поєднуватися з фасадом будівлі, і при цьому зсередини вікна будуть в декорі, що підходить під інтер'єр кімнати!

На закінчення хочемо сказати: використовуйте всі можливості, які дають сучасні технології та торгова марка WDS! Адже зробити свій інтер'єр унікальним і оригінальним дуже просто, а завдяки WDS, ще й доступно кожному. Використовуйте свою фантазію і дозвольте собі насолоджуватися бездоганним дизайном вашого інтер'єру.

Більше про ламінованих вікна WDS питайте в віконних салонах або на сайті торговельної марки: (посилання на сайт)powered by lun.ua