#ПісніВійни. Музиканти презентували сингл до Дня захисника України

— 14 жовтня 2016, 10:30

"Бог біля тебе" став третім синглом проекту #ПісніВійни, який збирає сучасні фронтові пісні, для запису в студії і випуску однойменного альбому.

Співавтором слів та першим виконавцем пісні є десантник Богдан Ковальчин.

Для спільного запису до нього долучився співак Арсен Мірзоян.

"Думаю, цивільним авторам та виконавцям створювати такі пісні трохи важче: тоді в піснях буде більше війни. А десантура, бачите, співає про Бога, про сонце, про друзів, про любов і тільки у самому кінці - про смерть. Це не пісні про війну, це пісні, написані війною", – розповів Арсен Мірзоян.

Для спільного запису до військового долучився співак Арсен Мірзоян

До війни Богдан Ковальчин працював на радіостанції, через що згодом на фронті отримав позивний FM. В АТО чоловік пішов добровольцем, став десантником 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, воював на Донбасі у найгарячіших точках, був снайпером.

Писати пісні Ковальчин почав на війні. "Бог біля тебе" – перша пісня, яку створив воїн.

Писати пісні Ковальчин почав на війні

"Слова цієї пісні народилися під впливом перших моїх днів війни та пов’язаних із ними гарячих подій, – розповідає Богдан Ковальчин. – "Бог біля тебе" – пісня про волю до життя, до боротьби, до перемоги".

Кліп до треку "Бог біля тебе" зняли у вересні під час навчань бійців 80-ої окремої десантно-штурмової бригади на території Яворівського полігону.

Богдан Ковальчин також брав участь у цих навчаннях і став головним героєм відео.

Реклама:

Головне сьогодні