На основі проекту "Як звучить Україна" створили сервіс української музики

— 18 жовтня 2016, 17:10

Сервіс доступний для користувачів Apple Music, Google Play та Spotify.

Розробник поділився, що йому знадобилося три години, щоб створити список. Надалі він готовий доповнювати його.

"Останніх кілька років користувався Спотіфаєм і, переїхавши на Епл М’юзік, зрозумів що досі не бачив жодної бази українських виконавців у стрімінгових сервісах. Самі сервіси не пропонують нічого більшого, ніж випадкові плейлісти, в які часто додають представників інших країн, – розповів Руслан.

"Хотілося б вірити, що часи тотального піратства минули. Тепер також поступово зникає потреба тримати у себе гігантські масиви музики. На основі списку "Як звучить Україна" "Української правди" перевірив, як взагалі справи з українською музикою у різних сервісах", - додав він.

Проект "Як звучить Україна" поєднав 700 музикантів, які співають українською, російською, англійською мовами, а також виконавців, які для себе обрали французьку, польську, іспанську, болгарську, білоруську або інші мови.

ВІДЕО ДНЯ
"Як звучить Україна" поєднала 700 музикантів.

Проект показав, що в Україні існують гурти, які виконують пісні штучною мовою – ...и Друг Мой Грузовик, а також санскритом – АтмАсфера.

За підрахунками творців "Як звучить Україна", найбільше музичних проектів виникло у Київській області (282 колективи та виконавці), у Львівській значно менше – 77. На третьому місці – Харківська область і 48 музичних ініціатив.

Проект здебільшого зібрав сучасних артистів, але у ньому знайшлося місце для музикантів старшого покоління.

Перед прослуховуванням, їх можна сортувати за регіоном, мовою, роком заснування і форматом, а також переглядати мапу української музики.

Реклама:

Головне сьогодні