З'явилась платформа кіноосвіти з фільмами для дітей

— 5 грудня 2016, 15:48

Доступ до фільмів і матеріалами можуть отримати педагоги будь-якого освітнього закладу, активісти, керівники кіноклубів і батьки.

Відтепер на сайті childrenkinofest.com користувачі отримують безкоштовний легальний доступ до фільмів, представлених в рамках "Чілдрен кінофест".

У каталозі зібрані такі стрічки як "Пісня моря" Томмі Мура, "Хлопчик-фантом" Жан-Лупа Фелісіолі і Алена Ганьоля, "Операція "Арктика" Грете Бое-Вол, "Ми — найкращі!" Лукаса Мудіссона, а також "Завтра" Сирила Діона і Мелані Лоран.

Найближчим часом в доступі з'являться і інші фільми для юних глядачів.

Фільми підходять для роботи в рамках кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять і шкільних уроків.

Каталог фільмів зі сторінки проекту

Всі фільми озвучено українською мовою.

До кожного фільму додаються дидактичні матеріали, які допоможуть в організації дискусій, спростять пояснення глядачам основних ідей стрічки і допоможуть провести з ними обговорення в тому напрямку, який цікавить модератора.

Всі матеріали і завдання розподілені за віком і містять інформацію про режисера, розбір тематики фільму, дидактичні рекомендації, кінематографічний аналіз і опис культурного контексту.

Для доступу до матеріалів необхідно пройти реєстрацію.

Крім того, у відповідному розділі сайту у відкритому доступі знаходиться каталог кіноініціатів України, міжнародних кінофестивалів для дітей та цікавої інформації, пов'язаної з галуззю кіно.

Фото alistairjcotton/Depositphotos

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні