МЗС займеться питанням перепоховання Олександра Олеся в Україні

— 3 січня 2017, 13:19

Міністерство закордонних справ України терміново втрутиться у ситуацію щодо поховання відомого українського письменника Олександра Олеся у Чехії.

На цьому наполіг президент Петро Порошенко, повідомляє його речник Святослав Цеголко у своєму Facebook.

Раніше повідомлялося, що у Чехії були примусово ексгумовані останки відомого українського письменника Олександра Олеся.

Також МЗС має зв'язатися з родичами письменника Олександра Олеся у Канаді для з'ясування можливості перепоховання його в Україні.

ВІДЕО ДНЯ

В МЗС повідомили, що у вівторок, 3 січня, на місці, де була могила Олександра Олеся, був захоронений Володимир Михайлишин, виходець з України, який донедавна доглядав поховання Олександра Олеся та сплачував необхідну ренту.

"За втручання Посольства України останки Олександра Олеся та дружини були переміщені до депозитарію кладовища до моменту рішення родичів Олександра Олеся, які проживають в Канаді, щодо місця остаточного захоронення останків", – йдеться у повідомленні МЗС.

Після відповідного рішення Посольство України в Празі вживатиме всіх заходів для належного перепоховання останків письменника та його дружини.

У свою чергу прем’єр Володимир Гройсман на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив, що уряд виділить всі необхідні кошти для перевезення останків Олеся до Києва.

Реклама:

Головне сьогодні