Український мультик "Мавка. Лісова пісня" похвалили аніматори Європи

— 16 березня 2017, 17:30

Провідне анімаційне видання Animation Magazine внесло український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" до списку найважливіших новин.

Це сталося після того, як проект було презентовано на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie, повідомляє FILM.UA Group.

Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку цього видання (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюджувалося на форумі в Бордо, Франція.

Це забезпечило команді творців ефективний пітч і поштовх до розвитку.

"Голос Америки" зазначає, що мультфільм привернув увагу потенційних європейських ко-продакшен партнерів, інвесторів, дистриб’юторів і бродкастерів.

Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку цього видання (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюджувалося на форумі

У традиційному для форуму анкетуванні багато з учасників назвали пітч "Мавки" найкращим з 50-ти проектів.

[L]Продюсери отримали відгуки від значних гравців анімаційного ринку, серед яких The Walt Disney Company (Germany, Switzerland & Austria). Усі вони відзначили потужність та унікальність головної героїні, високу якість візуальних матеріалів, величезний міжнародний потенціал проекту.

Наразі триває розробка повнометражного мультфільму, реліз планується на 2019 рік.

"Мавка. Лісова пісня" створюється за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій.

Експерти провідних етнографічних інституцій працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі "Мавки".

Реклама:

Головне сьогодні