"Терпець тебе шліфує...": Журналісти й музиканти записали відео на вірш Стуса

2862
29 травня 2017

Лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко, співачка Саша Кольцова, головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва та телеведучий Олег Панюта записали відео, на якому читають вірш "Терпи, терпи – терпець тебе шліфує...".

Лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко

Публічні читання ініціювали з нагоди вручення Премії імені Василя Стуса.

Цьогорічним лауреатом за особливий внесок в українську культуру та стійкість громадянської позиції став Сергій Жадан, український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст.

Реклама:

"Для мене це велика честь – бути Лауреатом саме цієї Премії – Премії імені Василя Стуса. Приємно і страшенно важливо в такий опосеркований спосіб бути причетним до поета, якого любиш, шануєш і читаєш", – розповів він.

Премія Стуса заснована в 1989 році Українською асоціацією незалежної творчої інтелігенції (УАНТІ) на чолі з Євгеном Сверстюком (1928–2014) та вручалася щороку, 14 січня, до дня святого Василя.

Києво-Могилянська бізнес школа, Український центр Міжнародного ПЕН-Клубу та видавництво Дух і Літера починаючи з 2016 року вирішили взяти на себе справу продовження премії імені Василя Стуса.

Вірш "Терпи, терпи – терпець тебе шліфує...", який прочитали українські журналісти й музиканти, був опублікований у 1986 у збірці "Палімпсести".Реклама: