Фестиваль "Молодість" переїхав на травень

303
21 серпня 2017

Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" оголосив про нові терміни щорічного проведення.

Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" переїхав на 26 травня. Фото molodist.kiev.ua

Замість жовтня кінофорум буде відбуватиметься в останній тиждень травня, повідомляють організатори.

Нові дати проведення наступного 47-го КМКФ "Молодість" – з 26 травня по 2 червня 2018 року.

Реклама:

Таке рішення дирекція фестивалю узгодила із Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів FIAPF та з усіма світовими кінофестивалями класу А і Б.  

Більше року тривали перемовини з міжнародною кіноспільнотою щодо можливості перенесення дати проведення Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

Оскільки фестиваль акредитований FIAPF, потрібно було отримати погодження з боку кожного члена федерації. Нарешті рішення щодо проведення фестивалю навесні було остаточно узгоджено і затверджено.

21-22 жовтня 2017 року відбудеться спеціальна подія "Молодість. Пролог", що презентуватиме новий травневий фестиваль "Молодість-47".

"У календарі  кінофестивалів київська "Молодість" завжди була пов’язана з осінню. Але одночасно в жовтні проходили інші визначні фестивалі світу: у Відні, Лондоні, Варшаві, Римі. Перенесення термінів проведення "Молодості" на травень усуває цю фестивальну перенасиченість жовтня, – розповів голова Наглядової Ради КМКФ "Молодість" Владислав Лясовський.

Весна також розкриває більше можливостей для розширення локацій, додаткових цікавих подій. Більше того, фестиваль проходитиме у дні святкування Дня Києва. Це є символічним, оскільки "Молодість" є Київським міжнародним фестивалем, знаковою подією для міста: так як Берлінале для Берліна або Каннський кінофестиваль для Канн".

Реклама:


Реклама: