Кіно, що змінює: Docudays UA об’єднає документалістів та громадських активістів

— 30 листопада 2017, 14:57

Docudays UA та Goethe-Institut в Україні започатковує нову програму, щоб об’єднати документалістів та активістів громадського сектора.

Світова практика вже довела, що, об'єднавши зусилля документалістів та активістів громадського сектору, можна створити фільми, які стануть каталізаторами глибоких змін у суспільстві.

Для України ж це наразі унікальний формат.

"Ми мали досвід організації тренінгів та пітчінгів для режисерів та режисерок на різні теми: від нових історій про сучасну країну до таких важливих та важких тем, як довготривалі наслідки збройних конфліктів для цивільного населення, – розповідає Дар'я Бассель, координаторка конкурсу.

Цього разу відкриваємо новий для України формат. Ми знаємо, що громадський сектор має неймовірні історії, а також доступ до унікальної інформації. Тим часом документалісти – саме ті люди, які можуть створити із цих історій яскраве кіно, що спонукатиме до змін наше суспільство".

[L]Учасники пройдуть два тренінги протягом березня, де, об’єднавшись у команди, навчаться пітчінгувати свої проекти та створювати за допомогою фільмів ефективні кампанії задля позитивних змін у суспільстві.

У фіналі конкурсу вони зустрінуться зі знаними професіоналами європейської кіноіндустрії та отримають консультації щодо своїх проектів.

Фінальним етапом програми стане пітчінг, і автори та авторки кращих проектів отримають грошові призи на виробництво стрічок. А громадські активісти, які стануть переможцями конкурсу, зможуть використовувати створені фільми у своїх кампаніях.

Детально про умови – за посиланням. Дедлайн заявок: 1 лютого 2018 року.

Реклама:

Головне сьогодні