"Де ж те сито?" Український ансамбль оспівав домашнє насилля на манер Despacito. ВІДЕО

— 15 грудня 2017, 11:14

Український фолк-гурт "Рожаниця" випустив досить дивну версію популярної пісні Despacito.

В українській версії розповідається про те, як чоловік дуже розізлився на те, що жінка не приготувала йому пироги:

"Винесла йому, що з учора іще лишилося. Він сердитий каже: "Їж сама! Ти вчора обіцяла: "Будуть пироги". В хаті ж не було і твоєї ноги. Трясця, де тебе весь день чорти носили?".

[L]У кліпі показано жінку, яка не дуже поспішає готувати для чоловіка: вона робить то макіяж, то фарбує нігті.

ВІДЕО ДНЯ

"Де ж те сито? Вчора десь поділось моє нове сито. Буду я без нього зараз добре бита, чоловік голодний через теє сито", – йдеться у приспіві.

У другому куплеті прямо оспівується сцена домашнього насильства: "Він мене коромислом по спині так "Бам! Бам!". Потім ще дубиною по сраці сяк "Бам! Бам!" До куми забігла, синяками вкрита…".

В українському фольклорі дійсно існує традиція подібних пісень, однак нагадаємо, що в Україні постійно ініціюються кампанії з протидії домашньому насиллю.

У Нацполіції працює пілотний проект мобільних груп по протидії домашньому насильству "ПОЛІНА".

7 грудня Верховна Рада ухвалила законопроект "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

Попри ці ініціативи проблема домашнього насильства не втрачає своєї актуальності. В переважній більшості, а на "гарячу лінію" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації ГО "Ла Страда-Україна" телефонують жінки це 77%.

Від початку 2017 року до поліції звернулося 1100 дітей з повідомленнями про випадки насильства як відносно них, так відносно їхніх близьких.

Як тільки сталася ситуація домашнього насильства, знайдіть собі безпечне місце, зверніться в державні структури, правоохоронні органи, медичні установи та соціальні служби.

Також ви завжди можете звернутися на "гарячу лінію" за безкоштовними номерами 0 800 500 335 або 386 (з мобільного). Там вас проконсультує психолог, юрист, соціальний працівник. Лінія працює цілодобово.

Реклама:

Головне сьогодні