Гроші за адресою: "РФ, Крим". В Україні заборонили ще 9 російських книг

410
22 лютого 2018

Держкомтелерадіо заборонив ввезення в Україну ще 9 російських видань.

Мова іде про ТОВ "Форс Україна", яка хотіла ввезти в Україну з Росії 8 книг Валерія Синельникова (видавництво ТОВ "Центрполиграф", Москва) та книги "Весела компанія" із серії "Сто точок. З'єднай і намалюй" (видавець – ТОВ "Издательство "Э", Москва).

У вихідних даних дитячої книги вказано: "Надруковано в Росії. Республіка Крим".

Реклама:
Фото: rbc.ua

– Це є порушенням державного суверенітету України, адже Автономна Республіка Крим є невіддільною частиною України, територія якої незаконно окупована російськими військами, – кажуть у відомстві.

Така ж географічна "помилка" – у книгах психолога Синельникова, який в кожному виданні просить читачів перераховувати йому гроші за адресою: "Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь".

Наказ про відмову видали на підставі рішення експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

Члени експертної ради визнали невідповідність видань критеріям оцінки видавничої продукції дозволена до поширення на території України.

Нагадаємо, 13 лютого 2018 року Держкомтелерадіо внесло 135 російських книг, а також два видання з окремих районів Донецької та Луганської областей до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Серед авторів, чиї книги потрапили в даний список, - Захар Прилєпін, Дмітрій Goblin Пучков, Олександр Дугін, Сергій Доренко, Едуард Лімонов, Олександр Волконський, Павло Губарєв, Сергій Глазьєв, Анатолій Вассерман, Наталя Поклонська, а також десятки інших.

Реклама:


Реклама: