Гроші за адресою: "РФ, Крим". В Україні заборонили ще 9 російських книг

— 22 лютого 2018, 16:34

Держкомтелерадіо заборонив ввезення в Україну ще 9 російських видань.

Мова іде про ТОВ "Форс Україна", яка хотіла ввезти в Україну з Росії 8 книг Валерія Синельникова (видавництво ТОВ "Центрполиграф", Москва) та книги "Весела компанія" із серії "Сто точок. З'єднай і намалюй" (видавець – ТОВ "Издательство "Э", Москва).

У вихідних даних дитячої книги вказано: "Надруковано в Росії. Республіка Крим".

Фото: rbc.ua

– Це є порушенням державного суверенітету України, адже Автономна Республіка Крим є невіддільною частиною України, територія якої незаконно окупована російськими військами, – кажуть у відомстві.

Така ж географічна "помилка" – у книгах психолога Синельникова, який в кожному виданні просить читачів перераховувати йому гроші за адресою: "Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь".

Наказ про відмову видали на підставі рішення експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

[L]Члени експертної ради визнали невідповідність видань критеріям оцінки видавничої продукції дозволена до поширення на території України.

Нагадаємо, 13 лютого 2018 року Держкомтелерадіо внесло 135 російських книг, а також два видання з окремих районів Донецької та Луганської областей до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Серед авторів, чиї книги потрапили в даний список, - Захар Прилєпін, Дмітрій Goblin Пучков, Олександр Дугін, Сергій Доренко, Едуард Лімонов, Олександр Волконський, Павло Губарєв, Сергій Глазьєв, Анатолій Вассерман, Наталя Поклонська, а також десятки інших.

Реклама:

Головне сьогодні