Сотні машин з 12 країн: фестиваль ретро-автомобілів у Львові. ФОТОРЕПОРТАЖ

8205
3 червня 2018

З першого по третє червня у Львові проходить Leopolis Grand Prix – 8-й щорічний фестиваль для власників та поціновувачів ретро-автомобілів.

 

Його організовує найдавніший та найбільший в Україні авто-фан-клуб "ЗАЗ Козак".

 

Цьогоріч до Львова приїхали майже 200 екіпажів з України, Польщі, Литви, Австрії, Італії, Словаччини, Естонії та Чехії.

Реклама:
 

Тож львівський парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького перетворюється на музей ретро-атомобілів просто неба.

 

Посеред парку навіть вказівник поставили з символічними назвами вулиць, які формують автомобілі різних країн – Американська, Англійська, Італійська… та Байкерська.

 

На фестивалі можна побачити автомобілі американського виробника: Cadillac Calais (1967), Cadillac de Ville (1962), Dodge Royal (1956), Buick Electya 225 limited (1972), Ford Farlane (1963), Ford Thunderbird (1955), FordGranada (1976) та інші.

 

Тут обов’язково проводять Конкурс Елеганції, у якому екіпаж демонструє не лише автомобіль, але і антураж відповідної епохи.

 

Крім виставки ретро-авто, щороку відбуваються перегони Львівським трикутником – автомобілі їдуть вуличною трасою початку ХХ століття (траса в межах Львова, що проходить центральними вулицями міста – Вітовського, Стрийська та Героїв Майдану).

 
 
 
 

Цьогорічні перегони Львівським трикутником внесли у календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік як ІІ етап Кубку України для історичних транспортних засобів. Подивитись на гонку авто можна третього червня.

Реклама:
 

Щороку учасники долають тисячі кілометрів, щоб позмагатися з іншими авто свого класу.

 

Кубок Леополіс Гранд Прі зберігають у клубі "ЗАЗ-Козак" у Львові, але щороку організатори гравірують на ньому ім’я переможця та марку його машини.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Катерина Москалюк, журналістка і фотограф, спеціально для УП.ЖиттяРеклама: