Золотий Глобус 2019. Список номінацій та номінантів

520
6 грудня 2018

В Лос-Анджелесі оголосили номінантів однієї з найпрестижніших нагород у галузі кіномистецтва "Золотий глобус".

Про це повідомили на офіційному сайті премії

Цьогоріч премію Голлівудської асоціації іноземної преси вручають 76 раз.

Церемонія нагородження відбудеться 6 січня. 

Повний список номінацій та претендентів 

Найкращий драматичний фільм:

  • "Чорна Пантера"
  • "Чорний ку-клус-кланівець"
  • "Богемна рапсодія"
  • "Якби Білл стріт могла говорити"
  • "Народження зірки"

Найкращий актор драматичного фільму

  • Бредлі Купер ("Народження зірки")
  • Віллем Дефо ("На порозі вічності")
  • Лукас Геджес ("Стертий хлопець")
  • Рамі Малек ("Богемна рапсодія")
  • Джон Девід Вашингтон ("Чорний ку-клус-кланівець")

Найкраща акторка драматичного фільму

  • Гленн Клоуз ("Дружина")
  • Леді Гага ("Народження зірки")
  • Ніколь Кідман ("Руйнівник")
  • Меліса МакКарті ("Чи зможеш ти коли-небудь пробачити мене?")
  • Розамунд Пайк ("Тиха війна")

Найкраща комедія/музичний фільм

  • "Шалені багатії"
  • "Фаворитка"
  • "Зелена книга"
  • "Мері Поппінс повертається"
  • "Влада"

Найкращий актор комедійного/музичного фільму

  • Крістіан Бейл ("Влада")
  • Лін-Мануель Міранда ("Мері Поппінс повертається")
  • Вігго Мортенсен ("Зелена книга")
  • Роберт Редфорд ("Старий і зброя")
  • Джон Рейлі ("Стен та Оллі")

Найкраща акторка комедійного/музичного фільму

  • Емілі Блант ("Мері Поппінс повертається")
  • Олівія Колман ("Фаворитка")
  • Елсі Фішер ("Восьмий клас")
  • Шарліз Терон ("Таллі")
  • Констанція Ву ("Шалені багатії")

Найкращий актор другого плану

  • Маєршала Алі ("Шалені багатії")
  • Тімоті Шаламей ("Красивий хлопець")
  • Адам Драйвер ("Чорний ку-клус-кланівець")
  • Річард Грант ("Чи зможеш ти коли-небудь пробачити мене?")
  • Сем Роквелл ("Влада")

Найкраща акторка другого плану

  • Емі Адамс ("Влада")
  • Клер Фой ("Перший чоловік")
  • Регіна Кінг ("Якби Білл стріт могла говорити")
  • Емма Стоун ("Фаворитка")
  • Рейчел Вайс ("Фаворитка")

Найкращий режисер

  • Бредлі Купер ("Народження зірки")
  • Альфонсо Куаро ("Рома")
  • Пітер Фарреллі ("Зелена книга")
  • Спайк Лі ("Чорний ку-клус-кланівець")
  • Адам МакКей ("Влада")

Найкращий сценарій

  • Альфонсо Куаро ("Рома")
  • Дебора Девіс та Тоні МакНамара ("Фаворитка")
  • Пітер Фарреллі, Нік Валлелонга, Браян Керрі ("Зелена книга")
  • Баррі Дженкінс ("Якби Білл стріт могла говорити")
  • Адам МакКей ("Влада")

Найкращі збори

  • Марко Бертрамі ("Тихе місце")
  • Александр Десплат ("Острів собак")
  • Людвіг Геранссон ("Чорна пантера")
  • Джастін Гурвіц ("Перший чоловік")
  • Марк Шайнман ("Мері Поппінс повертається")

Найкраща музика

  • Всі зірки ("Чорна пантера")
  • Дівчина у фільмах ("Пампушка")
  • Реквієм для Приватної війни ("Приватна війна")
  • Одкровення ("Стертий хлопець")
  • Мілина ("Народження зірки")

Найкращий анімаційний фільм

  • "Суперсімейка 2"
  • "Острів собак"
  • "Мірай"
  • Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі
  • Людина-павук: Навколо всесвіту

Найкращий фільм іноземною мовою

  • "Капернаум"
  • "Дівчина"
  • "Ніколи не дивись назад"
  • "Рома"
  • "Злодій"

powered by lun.ua