Благодійний аукціон колекційних творів сучасних українських митців для закриття потреб ТРО ЗСУ

Благодійний аукціон колекційних творів сучасних українських митців для закриття потреб ТРО ЗСУ

З 30 серпня по 7 вересня аукціонний дім Goldens разом з інвестиційно-девелоперською компанією TARYAN GROUP презентують POP-UP проєкт: благодійний аукціон "ART CAN HELP. Contemporary".

Зібрані кошти будуть спрямовані на закриття потреб 131 батальйону ТРО Збройних Сил України. Це, серед іншого, придбання БпАК "Валькірія", комплект БпАК "Сірко", поповнення парку FPW-дронів-камікадзе, завершення проєкту створення бойової машини на базі БРДМ-2 із використанням авіаційної гармати ГШ-23-2.

До збірки аукціону увійдуть колекційні твори відомих сучасних українських митців, серед яких Анатолій Криволап, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Іван Марчук, Максим Мамсіков, Віктор Сидоренко, Назар Білик, Єгор та Микита Зігури, Олег Тістол, Матвій Вайсберг, Олександр Бабак, Юрій Коваль, Михайло Деяк та інші.

Назар Білик (1979)

Із серії "Fusion", 2022, бронза, h - 68 см

Підпис, дата і тираж знизу на основі

Тираж: 3/10

Відкриття проєкту розпочнеться тихим аукціоном, який триватиме протягом 9 днів онлайн на сайті аукціонного дому (https://gs-art.com/) та оффлайн у просторі Taryan Towers. Завершенням аукціону стануть фінальні живі торги.

Михайло Деяк (1984)

Із серії "Genesis", 2018, метал, авторська техніка, d – 78 см

Підпис і дата на звороті

Експозиція лотів аукціону, а також фінальні торги пройдуть у просторі пентхауса у першій вежі Taryan Towers — надсучасного житлового комплексу у центрі Києва, який у 2021 році першим з українських проєктів був визнаний найкращим висотним житловим комплексом у світі (за версією International Property Awards).

Аукціонна добірка репрезентує не лише актуальне українське мистецтво як явище, але й надає чудовий зріз розвитку різноманітних жанрів в історичному та мистецькому контексті України часів незалежності.

Зокрема, жанр пейзажу, доволі поширений, полісемантичний та показовий, представлений роботами Олега Тістола, Анатолія Криволапа, Микити Кравцова, Матвія Вайсберга. Їхні пошуки можна розглядати як ємне відображення нової віхи в історії мистецтва.

При цьому кожен твір - виконаний в абсолютно унікальній манері, впізнаваній та характерній для кожного представленого митця. Майстерне жонглювання стереотипами Олега Тістола, філософське споглядання Матвія Вайсберга, лаконічне умиротворення Анатолія Криволапа демонструють безмежжя сенсів та художньої мови виразності.

Межа класичних жанрів розмивається в роботах Влади Ралко, Максима Мамсікова, Юрія Соломко, актуалізуючи наріжність сприйняття та багатозадачність сучасного мистецтва.

Серед топ-лотів аукціону: робота Івана Марчука американського періоду з рідкої серії "Нові експресії"; полотно Влади Ралко із серії "Військовий санаторій", написане у санаторії для військових в Гурзуфі під час художньої резиденції, що набуває особливої цінності у контексті сьогодення; твір із серії "Manifest" учасника Art Copenhagen і німецької Kolner Listе Артема Волокітіна; гостросоціальний твір Олександра Ройтбурда, а також скульптурні композиції визначних сучасних митців – Назара Білика, Єгора та Микити Зігур.

Іван Марчук (1936)

"№134" із серії "Нові експресії", 1994, картон, акрил, 61 х 48 см

Підпис, дата і номер знизу праворуч

Окрасою добірки також стануть арт-об`єкт Романа Мініна, нефігуративний живопис Тіберія Сільваші та гіперреалістичний твір Юрія Коваля.

Спрямований на благодійність, проєкт водночас відповідає світовим тенденціям концептуалізації простору шляхом імплементування творів мистецтва в інтер`єр, а також представленими творами підіймає актуальні теми національної ідентичності, тілесності, самосвідомості та сприйняття.

Графік роботи:
30 серпня – 7 вересня 2023 р.
12:00 – 19:00
Без вихідних
Вхід вільний

Експозиція представлена за адресою:

Київ, вулиця Іоанна Павла II, 12

Residential Complex Taryan Towers

Контакти:

Аукціонний дім Goldens

+380442409532

www.gs-art.com

Анатолій Криволап (1946)

"Літній ранок на озері", 2014, полотно, олія, 100 х 140 см

Підпис і дата на звороті

Довідка про аукціонний дім Goldens:

Goldens - український аукціонний дім, заснований 2004 року у Києві. Один з провідних учасників українського арт-ринку.

Аукціонний дім Goldens проводить аукціони, персональні та групові виставки, консультує та формує приватні колекції колекційного мистецтва, допомагає в оформленні інтер'єрів та підборі подарунків, приймає участь у благодійних та партнерських проєктах.

Основний напрямок – українське колекційне мистецтво, серед якого: класичний живопис ХІХ-ХХ ст., альтернативні течії (авангард, нонконформізм, андеґраунд), сучасне мистецтво.

Крім того, скульптура, паркова скульптура, графіка, тиражне мистецтво, художня фотографія та інше.

Головне сьогодні