Рідлі Скотт знав про відкриття води на Марсі місяць тому, але не встиг змінити сюжет "Марсіанина"

— 29 вересня 2015, 11:12

Утім, для режисера Рідлі Скотта, це не стало несподіванкою.

У своєму інтерв'ю для The Times він розповів, що голова НАСА показав йому фотографії води близько двох місяців тому. За його словами, якби він дізнався про це до того, як зняв свій фільм "Марсіанин" у головній ролі з Метом Деймоном, це б вплинуло на ключові моменти сюжету стрічки.

Як йдеться у блозі The New York Times, у фільмі-адаптації роману Енді Вейр, герой Деймона добуває воду, створюючи вологу та збираючи краплі води на брезент. Він поливає картоплю, яка допомагає йому вижити.

"Якби відкриття води на Марсі відбулосяі до початок зйомок, герой Деймона просто пішов би і закопав її. Та знайшов би частину льодовика. Це було б дуже захоплююче", - каже режисер.

Але він також додав, що тоді була б інша послідовність.

ВІДЕО ДНЯ

Герой мав зробити воду, паруючий пристрій та встановити пластикові намети, що беруть участь у появі вологи, завдяки якій ростуть рослини.

За словами режисера, стрічку "Марсіанин" уже двічі показали у НАСА, а нещодавно її показали для екіпажу Міжнародної космічної станції.

Скотт також додає, що має слабеньку віру в можливість існування людини на цій планеті.

Нагадаємо, у понеділок НАСА оголосила про важливу конференцію, в ході якої збиралася повідомити про важливе наукове відкриття, що стосується Марсу.

Загадковий твіт від НАСА змусив шаленіти всіх шанувальників космосу. З'явилося безліч здогадок на цю тему, включаючи навіть спекуляції на тему прибульців та останнього фільму з Меттом Деймоном.

Пізніше, в агенції повідомили, що знайдено докази того, що під час теплих пір року на Марсі тече солона вода.

Фото NASA/newscientist.com

Лінії на схилах – темні патьоки, котрі з'являються, видовжуються, а потім бліднішають – і так відбувається кожного марсіанського року – уже давно здавалися вченим схожими на воду, що тече.

Тепер їхні ці здогадки підтверджують дані спектрометра станції Orbiter. Він аналізує відображене сонячне світло, аби виявити паттерни, що свідчать про присутність на поверхні тих або інших мінералів.

"Марсіянин" — американський науково-фантастичний фільм, знятий Рідлі Скоттом та написаний Дрю Годдардом за однойменним романом Енді Віра 2011 року. Астронавт Марк Вотні, який вважається мертвим, залишається один на планеті Марс.

Реклама:

Головне сьогодні