Через 20 років у прокат виходить друга частина "Диявол носить Prada". Опублікували трейлер

Дар'я Лобанок — 2 лютого, 17:37
Через 20 років у прокат виходить друга частина Диявол носить Prada. Опублікували трейлер
Кадр з трейлеру "Диявол носить Prada" 2

Студія 20th Century Studios опублікувала трейлер другої частини фільму "Диявол носить Prada", який вийде у прокат 1 травня 2026 року. Продовження стрічки зняли через 20 років після виходу першої частини.

Як зазначає видання Variety, до своїх ролей повернулися Меріл Стріп, яка знову зіграє Міранду Прістлі, головну редакторку модного журналу, Енн Гетевей (колишня молодша асистентка Енді Сакс), та Емілі Блант (головна асистентка Емілі Чартон). Також з'являться: Стенлі Туччі (Найджел), Трейсі Томс та Тібор Фельдман. До них приєднаються Леді Гага, Сімон Ешлі, Люсі Лью, Б.Дж. Новак, Джастін Теру та Полін Шаламе.

Водночас Едріан Греньє, який виконував роль Нейта в оригінальній стрічці, не братиме участі в продовженні.

Партнерами Стріп та Гетевей стануть Кеннет Брана і Патрік Браммалл.

РЕКЛАМА:

У другій частині "Диявол носить Prada" зосередяться на кар'єрі Міранди Прістлі, яка намагається адаптуватися до нових умов у професійному середовищі та переживає кризу традиційної друкованої преси. Тепер вона змушена взаємодіяти з колишньою асистенткою Емілі Блант, яка тепер обіймає керівну посаду в компанії класу люкс із рекламними бюджетами, необхідними Runway. Також Міранда Прістлі возз'єднується з Енді Сакс і своїм колегою Найджелом.

Над продовженням стрічки працює знімальна група, яка працювала над першою частиною: режисер Девід Френкель, сценаристка Алін Брош Маккенна та продюсерка Венді Фінерман.

Оригінальний фільм вийшов у 2006 році. Він заснований на романі Лорен Вайсбергер. Тоді стрічка зібрала понад $326 мільйонів у прокаті. За сюжетом, випускниця університету, яка у пошуках роботи в журналістиці, стає помічницею деспотичної редакторки модного журналу та бореться за виживання у безжальному світі високої моди.

Реклама:

Головне сьогодні