МОЗ закупило всі потрібні вакцини

— 19 серпня 2011, 16:30

Про це у п'ятницю повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, завершено всі процедури щодо централізованої закупівлі імунобіологічних препаратів на 2011 рік.

Станом на п'ятницю ДУО "Укрвакцина" було здійснено постачання до регіонів України вакцини для профілактики поліомієліту (оральної) згідно договору в повному обсязі, на суму 2600 000, 00 грн ("ІмБіоІмпекс").

Це складає 45% від запланованої обсягу постачання даної вакцини у регіони. Решта, в обсязі 3 120 000,00 грн буде поставлена у регіони у вересні цього року.

Також до ДУО "Укрвакцина" поставлено вакцину для профілактики кору, паротиту та краснухи мультидозна (Пріорікс) згідно договору на суму 7676997,6 грн (ТОВ "Фарма Лайф"). Наразі формується Наказ про розподіл. За попередніми даними, наступного тижня розпочнуться поставки вакцини у регіони України.

ВІДЕО ДНЯ

"Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко провів нараду з представниками компаній, які стали переможцями тендерів та обговорив можливість прискорення поставок імунобіологічних препаратів в Україну", - зазначила перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко.

У відомстві запевняють, що в результаті закупівель загалом вдалося зекономити близько 25 млн грн.

Окрім того, після звернення МОЗ до Кабміну з проханням виділити додаткові кошти на закупівлю імунобіологічних препаратів, урядом було прийняте рішення щодо виділення додаткових коштів у розмірі 35 млн 200 тис. грн по бюджетній програмі "Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики".

"Це дасть можливість майже у повному обсязі забезпечити населення України імунобіологічними препаратами", запевняють у МОЗ.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні