Екстремал переплив Дніпро взимку. Відео

— 29 лютого 2012, 10:51

Донеччанин Володимир Лук'янченко переплив Дніпро, щоб "продемонструвати співвітчизникам потужні резерви людського організму, а також оригінально провести зиму".

Екстремал переплив крижаний Дніпро в акваторії острова Хортиця, подолавши за 12 хвилин один кілометр, повідомляє Інтерфакс.

"Я людям показую на прикладі, що ресурси людського організму дуже великі. І не треба боятися крижаної води і холоду. Можна пропливти, протриматися у воді 10 хвилин, 15, 20 ... Вилізти з води, розігрітися, і з організмом нічого поганого не трапиться ", - розповів агентству Лук’янченко.

Плавець-екстремал також зазначив, що "не боїться захворіти, оскільки має великий досвід моржування і довгого перебування в холодній воді".

"Я зрозумів, що на одному місці плавати нецікаво. Вирішив плавати взимку на великі відстані. І ось зараз я хочу з метою пропаганди здорового способу життя переплисти Дніпро у всіх великих містах України", - зазначив Лук’янченко.

Він розповів, що "заради благородної місії - пропаганди здорового способу життя" цієї зими вже перепливав заледенілий Дніпро в районі Києва, а після "взяття річки в Запоріжжі" має намір форсувати Дніпро в Дніпропетровську.

Реклама:

Головне сьогодні