Брак сну підвищує ризик виникнення діабету – вчені

15
23 квітня 2012

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Fox News.

Проблемою залежності діабету від недостатнього сну займаються зокрема науковці Бостонського жіночого шпиталю.

Експеримент провели з понад двома десятками пацієнтів. Протягом трьох тижнів вони спали менше шести годин на добу. Внаслідок дослідження, рівень цукру в крові учасників експерименту настільки погіршився, що за умов продовження досліду у них явно могло б дійти до діабетичного захворювання.

Реклама:

За висновком науковців, брак сну призвів до різкого зниження в організмах пацієнтів рівня інсуліну, який є ключовим гормоном регулювання цукру в крові.

В цьому зв’язку науковці вважають, що постійний брак сну з часом діє як тілесне поранення з загальною руйнацією всього здоров’я людини.

Дуже важливо жити щасливим і радісним. Це неабияк сприятиме оздоровленню серця. Про останнє дослідження науковців зі Сполучених Штатів повідомляє та ж-таки американська телемережа Fox News.

Психологічне ревю групи гарвардських дослідників дає основний висновок, згідно з яким життєрадісність і оптимізм можуть допомогти організмові людини викликати захисні реакції проти серцевих захворювань.

Провідний науковець Гарвардського інституту охорони здоров’я Джулія Боем провела аналіз десятків прикладів людей із позитивним ставленням до життя і до оточення, застосовуючи цілу низку психологічних вимірів і порівнянь зі станом людей, які проявляють менше оптимізму.

У цьому порівнянні, зазначає Джулія Боем, оптимістично налаштовані люди, як правило, майже в півтора рази менше наражаються на перший інфаркт, ніж ті, хто перебуває під гнітом хронічного роздратування, депресії або постійної тривоги.

Реклама:

Як свідчать результати попереднього дослідженням, стрес випливає із негативних психологічних схильностей, призводячи до руйнування як артерій, так і самого серця.

Джулія Боем побачила, що оптимістичні люди мають здоровіший тиск крові і рівень холестерину. Вони добре контролюють свою вагу, полюбляють фіззарядку, вживають здоровішу їжу, відводять достатньо часу для сну і воліють не палити.Реклама: