У Південній Америці знову набуває популярності найстрашніший наркотик у світі

— 15 травня 2012, 10:05

Після його прийому людина перетворюється на справжнього зомбі, готового виконувати все, що йому скажуть. Речовина, яка активно застосовувалося німцями під час Другої світової війни, знову набирає популярність, пишуть Вести.ru.

Практично забутий препарат нещодавно знову потрапив до уваги південноамериканської поліції: його стала активно застосовувати колумбійська мафія. Наркотик не має ні смаку, ні запаху, він називається скополамін.

Після його прийому люди не пам'ятають нічого, що відбувалося з ними протягом останніх двох-трьох діб. Траплялося, що жертви "Подих смерті" прокидалися не тільки без грошей, але й без деяких внутрішніх органів. Зрозуміло, що прийняти наркотик добровільно, ймовірно, вирішувалися лише рідкісні сміливці.

В основному ним користуються колумбійські злочинці, під тим або іншим приводом підмішуючи небезпечну речовину в їжу або напої своїм жертвам.

Як розповідали деякі бандити, спіймані з пакетиком скополамина в кишені, цей порошок "гірше сибірської виразки". За словами однієї з жертв, що спробувала "Подих смерті", наркотик підсипав їй у сік чоловік, з яким вона випадково познайомилася на вулиці в колумбійській столиці.

ВІДЕО ДНЯ

Зловмисник запитав у дівчини дорогу, розговорив її, а потім пригостив напоєм з підмішаною туди небезпечною речовиною. Після цього жертва сама відвела злочинця до себе додому, віддала йому всі гроші і деякі цінності.

Варто зазначити, що скополамін не даремно називають "Подихом смерті": передозування може призвести до летального результату.

Наркотик використовували стародавні південноамериканські племена, щоб заживо ховати дружин і рабів покійного вождя, які могли знадобитися йому в загробному світі.

"Подих смерті" не раз застосовував при допитах нацист Йозеф Менгеле, а також співробітники американських спецслужб під час холодної війни. Скополамін вважався кращим засобом випитати всі таємниці навіть у найбільш незговірливих супротивників.
Неймовірно небезпечна речовина міститься в пилку дерев, що ростуть поблизу столиці Колумбії.

Про нього знають навіть діти: мами вчать їх не робити привали під деревами з жовто-білими квітами. В Еквадорі "Подих смерті" використовують у медичних цілях.

Реклама:

Головне сьогодні