Американці виявили ген, що відповідає за точний час смерті

38
19 листопада 2012

Вони сподіваються, що відкриття допоможе визначити, коли варто пролікувати пацієнта, аби з ним не стався інфаркт чи інсульт, пише The Daily Mail.

Команда вчених відділу неврології в Медичному центрі Дому Ізраїлю в Бостоні, виявила цей ген випадково - коли вивчала причини розвитку хвороб Альцгеймера та Паркінсона.

Виявилося, що за біологічний годинник людини відповідає спеціальна молекула, яка розташована біля гену "Період 1", та базується на аденіні (А) або гуаніні (G).

Реклама:

В залежності від цього, лікарі вирахували найнебезпечніші періоди в добі для тяжко хворих пацієнтів.

Наприклад, люди, в яких знайдена молекула складається з двох основ аденіну (АА), помирають до 11 години ранку. Пацієнти з обома основами у складі молекули (А+G) найвірогідніше загинуть в обід, а ті, в кого молекула складається лише з гуаніну – після 18 години вечора (GG).

За словами науковця Ендрю Ліма, внутрішній "біологічний годинник" регулює багато аспектів людської біології і поведінки. "Це також впливає на терміни появи гострих медичних захворювань, таких як інсульт та інфаркт", - каже він.

А головний лікар неврологічного відділення Кліффорд Сапер каже, що такий ген насправді існує. Тобто можна визначити у який період дня помре пацієнт. "На щастя, він не повідомляє точну дату смерті", - каже лікар.Реклама: