Обжерливість починається ще в утробі матері - вчені

— 6 травня 2013, 09:48

Про це пише німецьке видання Frankfurter Rundschau з посиланням на медичний журнал Faseb Journal, в якому і були опубліковані результати дослідження.

Так, вчені з австралійського Університету міста Аделаїда з'ясували, що надмірне вживання їжі, що містить велику кількість жирів і цукру (так звана junk food), негативно позначається на "системі заохочення" в головному мозку ще ненародженої дитини, що, в кінцевому підсумку, призведе до залежності дитини від їжі: йому потрібно буде з'їдати значно більшу її кількість, пише Inopressa.

Жирна та солодка їжа, йдеться в матеріалі, стимулює вироблення в головному мозку опіоїдів, які, у свою чергу, заохочують виробництво "гормону щастя" допаміну.

Дослідження, що проводилися під керівництвом Беверлі Мюльхойслер, проводилися на щурах. У головному мозку потомства, йдеться далі, "система заохочення" володіла набагато меншою чутливістю, ніж зазвичай. "Якщо перекласти результати дослідження на людей, то вийде, що таким дітям доведеться для нормального самопочуття їсти набагато більше солодкої і жирної їжі", - підсумовує дослідник.

Реклама:

Головне сьогодні